Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jaunieši aicināti pieteikties apmācībām “OUT OF FRAME”

OOF18

Ja esi 15 līdz 25 gadus vecs, piesakies neformālās izglītības apmācībām „Out of frame”, kas notiks skolēnu pavasara brīvlaikā no 12. līdz 14. martam Burtnieku novada multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā.

Apmācības nav mācības, tās būs 3 aizraujošas dienas kopā ar Olaines un Ikšķiles jauniešiem!

Piedaloties Tu uzzināsi:

  • kā veidot komandu;
  • kā veiksmīgi komunicēt;
  • kā īstenot savus mērķus;
  • kā aktīvi iespējams līdzdarboties savā pašvaldībā.

Apmācības “Out of frame” norisināsies jau piekto gadu. Jaunieši, kuri piedalījušies apmācībās iepriekšējos gadus, par iegūto:

“Ieguvu daudz jaunas informācijas, īpaši par motivāciju un līderību. Noteikti pielietošu šīs prasmes nākotnē un mācīšu tās citiem. Sapratu, ka  nav jābaidās no idejas, kas ienāk tev prātā! Tā jārealizē! Apmācības bija vienkārši kolosālas, tiešām daudz un produktīvi visi strādājām”;

“Sapratu, cik nozīmīgi ir strādāt komandā, jo, saliekot kopā vairāk galvas, ir labāks rezultāts”;

“Uzzināju par iekšējo un ārējo motivāciju, kā arī kādas rakstura īpašības ir nepieciešamas līderim. Es iemācījos strādāt komandā un motivēt sevi sasniegt nospraustos mērķus!”;

“Uzlaboju komunikācijas un līderības prasmes, kā arī ieguvu jaunus draugus”;

“Iemācījos, kā veiksmīgi prezentēt savu ideju, guvu zināšanas par motivāciju un emociju kontroli. Guvu daudz pozitīvas emocijas!”

Apmācības vadīs Latvijā pieredzējuši projektu īstenotāji un neformālās izglītības treneri.

Dalība jauniešiem apmācībās ir bez maksas.

Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana, naktsmītne un transports.

Apmācību programma

Pieteikuma anketa (vietu skaits ierobežots)

Pieteikšanās- līdz 2018.gada 7.martam.

Cilvēki mācās caur pašu personisko pieredzi, emocijām, darbību, līdz ar to katrs mazais vai lielais piedzīvojums ir arī solis attīstībā – individuālajā vai komandas. Katram ir iespēja atrast laiku piedzīvojumam. Atrodi to arī Tu!

Vairāk informācijas:
Jaunatnes lietu un mūžizglītības speciāliste Eva Agafonova
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel. 26601486

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis