Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jauniešu forums

jauniesu forums

Šī foruma mērķis ir radīt vietu, kur Salaspils jaunieši (nevis to vecāki) var savstarpēji sarunāties, apmainīties ar informāciju, popularizēt pasākumus, un, pats galvenais, veidot kontaktus. 
Lai varētu brīvi rakstīt forumā, un lai tajā nerakstītu svešie, vispirms uzrakstiet foruma administratorei, Salaspils jaunatnes lietu speciālistei Evai Agafonovai, vai zvaniet pa telefonu 26601486.

Salaspils Jauniešu Forums (SJF) dod virkni iespēju

Gribi vienkārši parunāt, pajokot par sevi un citiem, padalīties ar pārdomām vai radīt virtuālās draudzības, kuras varētu pārtapt par reālām? -SJF

Notiek pasākums, vajag par to paziņot citiem - SJF

Meklē domubiedrus un veido kontaktus: 
Jūs gribat spēlēt futbolu, bet pietrūkst cilvēki? Meklē cilvēkus kultūras pasākumam? -SJF

Gribi spēlēt kādu online spēli, bet nezini, vai kāds vēl to spēlē? -SJF

Negribi viens doties uz kādu filmu, koncertu u.tml., kurš citiem draugiem neinteresē? -SJF

Gribi parunāt par kultūru, izrādēm, grāmatām, filmām? -SJF

Gribi pasūdzēties, aktualizēt vai risināt problēmas ar skolu, pašvaldību vai kādu citu Salaspils iestādi - SJF

Gribi vaicāt pēc citu jauniešu vai Salaspils domes palīdzības kādas idejas īstenošanai - SJF

SJF apspriežamo jautājumu klāsts ir gandrīz neierobežots. Tā ir vieta, kas saved mūs kopā, tāpēc centīsimies šeit izturēties cits pret citu ar cieņu un toleranci.

Tāpēc, ja ļaunprātīgi gribi paņirgāties, apsaukāt vai pazemot kādu jaunieti vai viņa ierakstus? -viens brīdinājums, otrajā par to tiks ziņots policijai.

Par jebkuriem aizskārumiem, var brīvi ziņot jaunatnes lietu speciālistei, vai nu iekš facebook, pa tel 26601486, vai pa epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

*SJF vēlamā saziņas valoda ir latviešu, tomēr, ja ievērojami vieglāk ir sarakstīties krievu valodā, tad var būt arī izņēmuma gadījumi. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis