Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Brīvprātīgais darbs

Kļūsti par brīvprātīgo! Esi ieguvējs šodien un rīt!

2011.gadā visā Eiropā tika atzīmēts Eiropas Brīvprātīgā darba gads. Arī Latvijā notika daudz un dažādi pasākumi, kas daudzus cilvēkus pirmo reizi iepazīstināja ar brīvprātīgo darbu un rosināja interesi iesaistīties. Arī 2014.gadā turpinās aktivitātes, kuru mērķis ir popularizēt brīvprātīgo darbu jauniešu vidū, kā arī informēt par ieguvumiem, iespējām un pieredzi, ko var iegūt veicot brīvprātīgā darbu. 2016.gada 1.janvārī ir stājies spēkā "Brīvprātīgā darba likums".

Ne viens vien brīvprātīgā darba veicējs ir atzinis, ka tieši brīvprātīgā darbs tam ir devis prasmes un zināšanas, pieredzi un kontaktus, kas palīdzējuši turpmākajā karjerā. Daudziem tas ir palīdzējis saprast, vai izvēlētais studiju virziens tiešām ir tas, kam veltīt turpmāko profesionālo dzīvi. Jauniešiem brīvprātīgais darbs ir reāla iespēja, kura būtu jāizmanto katram, kas domā par savu nākotni.

Lai jauniešus informētu par brīvprātīgā darba iespējām Salaspilī un rosinātu viņus tajā iesaistīties, Salaspils novada domes Izglītības un kultūras daļa ir aptaujājusi vairākas novada iestādes, kurās  jaunieši, kuri vēlas veikt brīvprātīgo darbu, var pieteikties, no aptaujātajām ir atsaukušās zemāk minētās iestādes.

Jebkurā no šīm iestādēm brīvprātīgo jaunieti sagaidīs pozitīvi noskaņoti un pretimnākoši kolēģi!

Salaspils Džosui Ašihara karatē klubs, kontaktpersona – Vitālijs Berezņevs (tālr. 29777274, e pasts –  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Brīvprātīgā veicamie darbi - satikt un aizvest bērnus uz treniņiem un dalība

kluba sporta pasākumu organizēšanā (jauniešiem jābūt ar augstu atbildības sajūtu, disciplinētību, punktualitāti).

Salaspils novada Dienas centrs personām ar funkcionāliem traucējumiem, kontaktpersona – Rasa Rieksta-Riekstiņa (tālr. 67942294, e-pasts -   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Brīvprātīgā veicamie darbi - pamatā saturīga brīvā laika pavadīšana kopā ar Dienas centra apmeklētājiem -  dažādas spēles, prāta uzdevumi, spēļu pēcpusdienas, datorapmācības iesācējiem, izklaidējošas aktivitātes, lekcijas-tematiskās nodarbības, radošās darbnīcas, mājturību, praktisko iemaņu mācīšana, pastaigas svaigā gaisā, angļu valoda, latviešu valoda u.c.

Salaspils novada kultūras nams „Enerģētiķis”, kontaktpersona – Ilze Āboliņa (tālr. 67947517, e pasts -   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Brīvprātīgā veicamie darbi - reklāmas izplatīšana, darbs pasākumu sagatavošanas procesā (telpu noformēšana, izkārtojuma veidošana, galdu klāšana), noformējuma izgatavošana (darbs ar mākslinieci noformētāju), pasākuma laikā viesu sagaidīšana, vietu ierādīšana, kārtības uzturēšana uz skatuves, mākslinieku sagaidīšana u.c.

Pirmsskolas izglītības iestāde "Daugaviņa", kontaktpersona - Inga Ģēģere (tālr.67948030, e pasts -  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Brīvprātīgā veicamie darbi - palīdzēt pedagogiem strādāt ar diennakts grupas bērniem

Pirmsskolas izglītības iestāde "Ritenītis", kontaktpersona - Anna Kavasa (tālr.67940644, e pasts  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Brīvprātīgā veicamie darbi - vadīt bērniem dažāda veida aktivitātes angļu valodā (1 x nedēļā, 30-40min, pēcpusdienās no plkst.16:00). Aktivitātes var vadīt viens vai vairāki brīvprātīgie.

Salaspils novada pašvaldības iestāde “Salaspils sporta nams”,  kontaktpersona – Vitālijs Berezņevs (tālr. 22080772, e pasts – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Brīvprātīgā veicamie darbi:

1. Dalība Sporta nama pasākumu organizēšanā un nodrošināšanā (jauniešiem jābūt ar augstu atbildības sajūtu, disciplinētību, punktualitāti).

2. Asistēšana Sporta nama darbiniekiem (administratoriem, sporta organizatoram, sabiedrisko attiecību speciālistam, saimniecības vadītājam u.c.).

3. Pašiem labākiem un perspektīvākiem jauniešiem būs iespēja asistēt (strādāt par palīgiem) Sporta nama vadībai (lietvedim-arhivāram, direktora vietniekam un direktoram).

Salaspils kultūras nams "Rīgava", kontaktpersona: Agnese Reķe (t. 67910477;   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Brīvprātīgā veicamie darbi - atbilstoši savām prasmēm un kultūras nama vajadzībām atbildīgi piedalīties kultūras pasākumu tapšanas procesā kā asistentiem, iekārtot un nokārtot pasākumu vietu, vadīt radošās darbnīcas, fotografēt, piedalīties reklāmas akcijās, pozitīvi reklamēt kultūras nama aktivitātes sociālajos tīklos, rakstīt preses relīzes un atsauksmes par notikušajiem kultūras nama pasākumiem. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis