Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils novada gada jaunietis 2013

Lai veicinātu Salaspils novada jauniešu iniciatīvas, iesaistīšanos neformālās izglītības aktivitātēs, brīvprātīgajā darbā, starptautiskos projektos un programmās, līdz ar ko motivētu jauniešu aktīvu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē novadā, Salaspils novada dome izsludina konkursu „Salaspils novada gada jaunietis 2013”, kurā varēs piedalīties ikviens Salaspils novadā deklarēts  jaunietis vecumā no13 – 25 gadiem.

Ņemot vērā Salaspils jauniešu viedokli, un iepazīstoties ar vairāku Latvijas pašvaldību darbu, kurās jaunatnes politika tiek veiksmīgi īstenota, esam pārņēmuši šāda veida labās prakses piemēru uz Salaspili. Rīkojot  konkursu „Salaspils novada gada jaunietis 2013”, vēlamies uzsvērt un publiski novērtēt jauniešu neformālās izglītības ceļā iegūtās kompetences, dalību starptautiskos projektos, programmās un brīvprātīgajā darbā, pasniedzot balvu un atzinības apliecinājumu.

Eiropas Savienības jaunatnes politikas dokumentos teikts, ka Eiropas jauniešiem jābūt gataviem izmantot pieejamās iespējas, piemēram, līdzdalību sabiedrībā un politikā, brīvprātīgo darbu, radošumu, uzņēmējdarbību, sportu un iesaistīšanos pasaules mēroga jautājumos, un ka jaunieši nav apgrūtinoša atbildība, bet gan būtisks resurss sabiedrībā, kuru var iesaistīt augstāku sociālu mērķu sasniegšanā. Eiropas un nacionālās prioritātes jaunatnes jomā ir ciešā saistībā, un attiecas uz katru pašvaldību, tai skaitā Salaspils novada pašvaldību.

Konkursa „Salaspils novada gada jaunietis 2013” nolikums

Konkursa pieteikumu veidlapa

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis