Esi sveicināts Salaspils novada jauniešu lapā!

Visaktuālākajai un jaunākajai ikdienas informācijai, sekojiet līdzi “Salaspils Jauniešu Forumam” facebook.com, kā arī paši dalieties ar informāciju, sāciet diskusijas, paužat idejas un veidojiet kontaktus ar citiem Salaspils jauniešiem.*

feisbuka logo

Papildus tam, ikvienam Salaspils jaunietim ir iespēja brīvi izmantot Salaspils jauniešiem paredzēto telpu Salaspils sociālajā centrā. Tā ir laba vieta formālu vai neformālu jauniešu pasākumu rīkošanai, kā arī vienkārši laika pavadīšanai draugu lokā. Tajā ir pieejams wi-fi, video kamera, projektors, dators, ekrāns, flip-chart tāfele u.c. aprīkojums.**

Papildus tam, ja Tev ir idejas, kuras saistītas ar jauniešu politikas veicināšanu un jauniešu pilnveidošanos, atceries, ka var vērsties pēc palīdzības Salaspils domē pie jaunatnes lietu speciālista šīs idejas īstenošanai.

Kā arī, ja ir kādi jautājumi par kādu no ar jauniešu politikas saistītajiem jautājumiem, zvaniet pa telefonu 26601486, vai nāciet ciemos uz Salaspils domi Līvzemes ielā 8.

* Salaspils Jauniešu Foruma galvenajā sadaļā var rakstīt tikai jaunieši, tādēļ visiem jauniešiem, kuri vēlās rakstīt, tiks iedotas lapas editora tiesības. Lai tās iegūtu, rakstiet jaunatnes lietu speciālistei Evai Agafonovai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai zvaniet pa telefonu 26601486.

**Pat ja šobrīd Tev vēl nav plānu, kā šo telpu izmantot, tomēr, ja kādreiz idejas rodas, neaizmirsti par to! Tā kā telpa ik nedēļu tiek izmantota, nereti dažādos laikos, vispirms par tās izmantošanu jāsazinās ar jaunatnes lietu speciālistu.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens: