Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Esi sveicināts Salaspils novada jauniešu lapā!

Pašvaldības, īstenojot savas funkcijas, veic darbu ar jaunatni, ievērojot jaunatnes politikas pamatprincipus un valsts jaunatnes politikas attīstības plānošanas dokumentus. Pašvaldību jaunatnes lietu speciālists veic darbu ar jaunatni, sadarbojoties ar jaunatnes politikas īstenošanā iesaistītajām pusēm, izstrādā priekšlikumus jaunatnes politikas pilnveidei, īsteno un koordinē informatīvus un izglītojošus pasākumus, projektus un programmas jaunatnes politikas jomā un citus pasākumus, kas sekmē jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanos.

2015.gada 14.oktobrī Domes sēdē tika apstiprināts darba ar jaunatni Salaspils novadā attīstības plānošanas dokuments “Salaspils novada jaunatnes politikas attīstības programmas 2015. – 2018.gadam”, kurā tika izvirzītas sekojošas prioritātes:

  • Jauniešu līdzdalība
  • Jauniešu informētība
  • Jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas
  • Jauniešu nodarbinātība un uzņēmējdarbības veicināšana 

jauniesiem011120171

Ikvienam Salaspils jaunietim ir iespēja brīvi izmantot Salaspils jauniešiem paredzēto telpu-resursu punktu Salaspils k/n “Rīgava”. Tā ir laba vieta formālu vai neformālu jauniešu pasākumu rīkošanai, kā arī vienkārši laika pavadīšanai draugu lokā. Tajā ir pieejams wi-fi, video kamera, projektors, dators, ekrāns, flip-chart tāfele u.c. aprīkojums. Iepazīsties ar Jauniešu telpas-resursa punkta nolikumu un iekšējās kārtības noteikumiem šeit.

jauniesiem011120172

Jaunieti! Pat ja šobrīd Tev vēl nav plānu, kā šo telpu izmantot, tomēr, ja kādreiz idejas rodas, neaizmirsti par to! Tā kā telpa ik nedēļu tiek izmantota, nereti dažādos laikos, vispirms par tās izmantošanu jāsazinās ar jaunatnes lietu speciālisti Evu Agafonovu (e pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa telefonu 26601486).

Aktuālākajai un jaunākajai ikdienas informācijai, sekojiet līdzi Facebook lapai “Salaspils Jauniešu Forums” -  https://www.facebook.com/SalaspilsYouthClub/. Šeit ir iespēja dalīties ar informāciju, ierosināt diskusijas, paust idejas un veidot kontaktus ar citiem Salaspils jauniešiem.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis