Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Apbalvoti aktīvākie Salaspils jaunieši

Piektdien, 13.decembrī, k/n „Rīgava” zālē valdīja svētku atmosfēra, jo notika konkursa „Salaspils novada gada jaunietis 2013” noslēguma pasākums. Pasākumā piedalījās vairāk kā 80 novada jaunieši, viņu vecāki, draugi, jaunieši no Ikšķiles, Olaines un Jaunjelgavas. Jauniešus uzrunāja un pasniedza balvas IZM Sporta un jaunatnes departamenta direktora vietniece jaunatnes jomā Diāna Sīmansone, Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars un deputāts, konkursa žūrijas pārstāvis Andrejs Svilāns.

Konkursā tika izvirzīti nominanti trīs vecuma grupās, no kurām katrā tika noteikts uzvarētājs. Jaunākajā vecuma grupā  uzvaras laurus plūca Megija Jēkabsone, bet vecuma grupā no 16 līdz 18 gadiem par aktīvāko žūrija atzina Janu Kolbinu. Savukārt vecuma grupā līdz 25 gadiem savus konkurentus apsteidza Rihards Rudzišs. Visiem nominantiem tika pasniegts atzinības raksts un grāmatu "Atmiņu Daugava", savukārt uzvarētāji saņēma īpaši izgatavotu piemiņas balvu "Salaspils novada gada jaunietis 2013" un Galactico dāvanu karti 30 Ls vērtībā.

 Lai pasākums izdotos neaizmirstams, dalībniekus ar muzikālo priekšnesumu priecēja tā vadītājs Kaspars Zlidnis un elpu aizraujošu velo šovu demonstrēja „Greentrials.lv” puiši Jānis un Dāvis. Jaunjelgavas jaunieši konkursa nominantus sveica ar grupas Astro’n’out dziesmu „Tici sev”, savukārt ikšķilnieki pasākuma dalībniekiem bija sarūpējuši gardu cienastu - kliņģeri.

7 jaunietis

Konkursa nominanti. No kreisās: Kristīne Juhņeviča, Velga Kolmane,Diāna Gertnere,Jana Kolbina,Diāna Jakubaņeca, Arta Krēsliņa, Alise Sainakova, Megija Jēkabsone un Rihards Rudzišs.

Salaspils novada dome izsaka pateicību brīvprātīgajiem jauniešiem – Aritai, Kristīnei, Megijai, Tomam un Sandrai- par atsaucību un ieguldīto darbu pasākuma sagatavošanā. Paldies Robertam un Elvim par dīdžeja pienākumu veikšanu pasākuma neformālajā daļā!

13. decembrī tiks noskaidroti „Salaspils novada gada jaunietis 2013” titula ieguvēji

 

Birkas:jaunieši

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis