Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām tirgotājus piedalīties Ziemassvētku tirdziņā 21. un 22. decembrī!

z sv tirdzinsSalaspils novada dome aicina tirgotājus, amatniekus un zemniekus tirgot savu produkciju Salaspils novada Ziemassvētku tirdziņā 21. un 22.decembrī no pulksten 10:00 līdz 18:00 pie kultūras nama „Enerģētiķis”, Salaspilī, Skolas ielā 2.

Preču sortimentam jāatbilst Ziemassvētku atmosfērai (piparkūkas, karstvīns, keramika, garšvielas, aksesuāri un tml.). Tirgošanās ar plaša patēriņa precēm no Ķīnas utt. netiks akceptēta.

Salaspils novada dome pirmajiem 8 dalībniekiem nodrošinās 3x3m auduma nojumes ar apgaismojumu tajā. Dalības maksa tirdziņā atbilstoši Salaspils novada domes Saistošo noteikumu nr.2. punktam 2.2.ir 3 lati, bet tirgotājiem, kuriem nepieciešama elektrība,- 5 lati.

Pieteikšanās-līdz 16.decembrim, sūtot pieteikumu elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa faksu: 67981032 (Indrai) vai Salaspils novada domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā, Līvzemes ielā 8. Pieteikuma veidlapa.

 Pieteikumā jānorāda:

  1. Fiziskai personai - vārds, uzvārds, personas kods, adrese, saimnieciskās darbības reģistrāciju apliecinoša dokumenta kopija vai MK nr.440 noteikumu punktā 7.punktā minētās fiziskās personas apliecinājums, ka tā neveic saimniecisko darbību vai saskaņā ar likumu ''Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" var nereģistrēties kā saimnieciskās darbības veicēja, kā arī nenodarbina citas personas; zemes lietošanas tiesības apliecinoša dokumenta kopija (ja tirgo savu audzēto produkciju), lai noteiktu produkcijas izcelsmi;
  2. Juridiskai personai - firmas nosaukums, adrese un nodokļu maksātāja reģistrācijas apliecības kopija; ja tiek veikta tirdzniecība ar karstām uzkodām no speciālām iekārtām, jāiesniedz PVD un/vai SVA atļaujas kopija;
  3. Produkcijas sortiments (sadalot pārtikas un nepārtikas preces);
  4. Nepieciešamā platība (m) preču izvietošanai;
  5. Elektrības pieslēguma nepieciešamība (norādot jaudu);
  6. Kontaktpersonas vārds, uzvārds, tālrunis, vēlams e-pasts.

 Laikā, kad darbosies tirdziņš, kultūras namā notiks šādi Ziemassvētku pasākumi:

  • 21.12. plkst.12:00 Izrāde „ Ontans i Zīmassvātki”;
  • 21.12. plkst.15:00 Salaspils pensionāru kopas Ziemassvētku ieskaņas pasākums;
  • 22.12. plkst.13:00 K/n Enerģētiķis māksliniecisko kolektīvu koncerts „ Sniegpārsliņu virpulī”.

 Indra Trofimoviča, tālr.67981016, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ko svētku gaidīšanas laikā un svētkos piedāvā kultūras nami?

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis