Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Klāt jaunās "Salaspils Vēstis"

Plānojot jauno bērnudārzu, Salaspils pašvaldības speciālisti kopā ar uzņēmuma “MADE arhitekti” projektētājiem, kuri šobrīd izstrādā jaunās - septītās pirmsskolas iestādes ēkas projektu, viesojās Zviedrijas pilsētā Knivstā. Kādu pieredzi smēlās salaspilieši, lasiet rakstā 1.lpp.

“Mūsu mērķis ir būt novadam, kurš strādā un pelna. Mēs tādi esam, un mēs tādi būsim! Tikai daži skaitļi – 2018. gada 31. martā Salaspils novada teritorijā reģistrētajos uzņēmumos un iestādēs vidējais darba ņēmēju skaits bija 7176, kas ir aptuveni 48 % no visiem Salaspils novada iedzīvotājiem darbspējas vecumā,” par attīstību tuvāko septiņu gadu garumā lasītājus informē domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars.

Priekšsēdētāja vietniece Malda Caune kopā ar Salaspils “mūžīgo bērnu” māmiņām viesojās Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā,  lai cīnītos par dzīves apstākļu uzlabošanu bērniem, kuri piedzimuši ar invaliditāti. Par to vairāk 3.lpp.

Salaspils skolēni sāk lietot bezkontakta braukšanas kartes, kuras var saņemt mūsu skolās. Vecāku līdzfinansējums- 1,40 eiro mēnesī.

Par to, kā cīnīties ar gripu, jūs informē Salaspils Veselības centra ārste Jolanta Sinka.

Svinot Sieviešu dienu, 10. martā dāmas tiek aicinātas vienoties 450 metru skrējienā dzīvespriekam.

Uzvara basketbolā, panākumi “Katrīnas kausā”, jauns rekords sporta skola- par to un citām aktualitātēm uzzināsiet sporta lapā.

Sporta nams aicina pieteikt savus kandidātus “Sporta laureāta” titulam. Jūsu pieteikumus gaidīs līdz 28. februārim.

Arī šogad Salaspils novads kopā ar citiem novadiem sevi veiksmīgi prezentējis izstādē- gadatirgū “Balttour”. Vislielāko interesi apmeklētāji izrādījuši par memoriālu un botānisko dārzu.

Par savu plašo pasākumu programmu salaspiliešus informē Daugavas muzejs, kuram šogad svinēsim pusgadsimta jubileju.

Salaspils “lakstīgalas” pierādījušas, ka ir skanīgākās- no konkursa 1. vidusskolas meitenes pārrodas ar lepni paceltām galvām un 1. pakāpes diplomiem.

Talantīgais melnbalto taustiņu pavēlnieks mūzikas skolas audzēknis Aleksandrs Komka aicina uz savu solokoncertu 22. februārī.

Nenokavē un piesakies Ezerkauliņu pusmaratonam par viszemāko maksu! To var izdarīt līdz 28. februārim.

Lasiet izdevumu ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis