Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Klāt ir februāris un jaunās "Salaspils Vēstis"

29. janvāra ārkārtas domes sēdē deputāti pieņēma 2019. gada budžetu. Kādi paredzēti ieņēmumi un izdevumi, lasiet domes priekšsēdētāja Raimonda Čudara paskaidrojuma rakstā.

Pērn priecājāmies par rekonstruēto Lauku ielu un Meža ielu, šogad pienākusi kārta arī Maskavas ielai. Tā kā darbu laikā būs satiksmes ierobežojumi, aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un sekot ceļa zīmēm.

Domājot par salaspiliešu ērtībām, turpmāk par nekustamā īpašuma nodokli varēs norēķināties arī veikala “MAXIMA” kasēs. Par to sīkāk 2.lpp.

Pašvaldības SIA “Valgums-s” informē lasītājus par jauno decentralizēto notekūdeņu kanalizācijas sistēmu reģistru.

Cik pagājušajā gadā ir izmaksāts pabalstos, lasiet 4.lpp.

Jauku dienu kopā ar saviem vecvecākiem ir pavadījuši “Atvasītes” bērni, dodoties uz “Lāču” ceptuvi.

19. februārī 2. vidusskolā norisināsies Vecāku diena, uz kuru aicināti topošo pirmklasnieku vecāki.

Vēl līdz 3.02. ir iespēja pieteikties un kļūt par “ēnu” kādam no Salaspils pašvaldības speciālistiem. Uzzini, kādas vakances vēl ir pieejamas!

Šogad NBA Junioru basketbola līgā salaspilieši ierindojušies 5.-8. vietā.

Mūsu frisbijisti mājās parāda lielisku sniegumu- vīri uzvar, savukārt dāmas izcīna 2. vietu.

Par tradīciju jau ir kļuvis līnijdeju šovs “Snap your fingers”, kurš šogad Salaspilī norisinājās 26. janvārī. Kā tas tika aizvadīts, jums stāsta kolektīva “Lucia’s Linedancers” dalībniece Andra Ozoliņa.

Lepojamies ar 2. vidusskolas skolēniem, kuri konkursam “Mana skaistā zeme” iesūtīja veselus 117 darbiņus. Skaistākie no tiem nu rotā skolas sienas.

Salaspilī ar seriālu “Veselības sestdiena” peldēšanas sezonu atklās 23. februārī.

Izdevumu lasiet ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis