Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Policija palīdz pilsoņiem nokļūt mājās un aiztur kārtējos autozagļus

policija200x150

12. martā plkst. 18.30 pašvaldības policijā vērsās kāda persona, informējot, ka pretī Skolas ielai 1 zemē guļ vīrietis, kurš nespēj piecelties. Policistiem vīrietis paskaidroja, ka viņam ir slimas kājas, tāpēc bieži gadās, ka nevar nostāvēt. Notikuma vietā ieradās Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas konstatēja, ka vīrietim hospitalizācija nav nepieciešama. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzīgā stāvoklī, pašvaldības policijas darbinieki viņu nogādāja dzīvesvietā. 

13.martā plkst. 04.45 pašvaldības policijas darbinieki pie Baznīcas ielas apturēja pārbaudei taksometru, kurš brauca ar ieslēgtu plafonu un zaļo kontrollampiņu, sniedzot taksometra pakalpojumus Salaspilī. Vadītājs nevarēja uzrādīt Salaspils novada domes izsniegtu licenci un licences kartiņu autopārvadājumu veikšanai. Par to sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, un par licences neesamību materiāli nosūtīti Valsts ieņēmumu dienestam.

13. martā plkst. 06.35 pašvaldības policijas iecirknī ieradās vīrietis un lūdza izsaukt Neatliekamo medicīnisko palīdzību, jo viņam palicis slikti ar sirdi. Pēc vīrieša apskates Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki vīrieti hospitalizēja.

13. martā plkst. 19.32 pašvaldības policija saņēma informāciju, ka pie veikala “MAXIMA” Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem nepieciešama palīdzība. Ierodoties notikuma vietā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieks paskaidroja, ka kāds vīrietis pakritis pie veikala dienesta ieejas un sasitis pieri. No hospitalizācijas viņš atteicies. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzīgā stāvoklī, viņš tika nogādāts naktspatversmē “Gaiziņš”.

13. martā plkst. 20.07 pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieks kamerās pie Skolas ielas 5 pamanīja vīrieti, kurš sēdēja uz soliņa sabiedriskā transporta pieturvietā un grīļojās. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka vīrietis ir alkohola reibuma stāvoklī un viņam uz sejas ir acīmredzami miesas bojājumi. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas pēc apskates vīrieti hospitalizēja.

14. martā plkst. 21.25 pašvaldības policijas darbinieki pie Skolas un Inženieru ielas krustojuma pamanīja automašīnu “Hyundai” ar ieslēgtām avārijas gaismām. Automašīnas vadītājs paskaidroja, ka noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas divas automašīnas, un tiek veikta ceļu satiksmes negadījuma saskaņotā paziņojuma aizpildīšana. Negadījumā cietušo nav. Iesaistītājam pusēm tika izskaidrots, ka par negadījuma nepieciešams ziņot Ceļu policijai.

16. martā plkst. 02.53 pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieks pie Silmaļu ielas daudzīvokļu nama automašīnu stāvvietas pie tumšas krāsas automašīnas pamanīja rosāmies trīs personas. Uz notikuma vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki. Personas, pamanot likumsargu transportlīdzekli, no notikuma vietas metās bēgt. Divas personas aizskrēja dzelzceļa sliežu virzienā, bet viena - Nometņu ielas dīķu virzienā un paslēpās niedrēs. Niedres nepalīdzēja - persona tika atrasta un aizturēta. Notikuma vietā ieradās Valsts policija. Kopā ar Valsts policijas darbiniekiem tikai apsekota notikumā iesaistītā automašīna un konstatēts, ka automašīnai ir bojāta slēdzene, nolaisti logi, vizuāli redzamas ielaušanās pazīmes. Valsts policija pārņēma notikuma vietu, aizturētā persona tika nogādāta Valsts policijas iecirknī. No rīta pašvaldības policijas darbinieki atkārtoti apsekoja notikuma vietu un atrada dažādus priekšmetus, kas varētu būt izmantoti nozieguma veikšanai. Par atrastajiem priekšmetiem informācija nodota Valsts policijai. Notikuma vieta tika apsargāta līdz Valsts policijas ierašanās brīdim.  

16. martā plkst. 16.30 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Līvzemes ielas autobusa pieturā atrodas divi vīrieši, no kuriem viens vārtās pa zemi. Ierodoties notikuma vietā, tika sastapti abi minētie vīrieši. Uzsākot sarunu ar viņiem, policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka vīrieši ir narkotisko vielu reibumā. Abi vīrieši tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā.

16. martā plkst. 20.25 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie kāda Enerģētiķu ielas daudzīvokļa nama dzīvokļa durvīm atrodas agresīva kaimiņiene. Ierodoties notikuma vietā, tika noskaidrots, ka kaimiņiene ar āmuru un nazi situsi pa dzīvokļa durvīm, kā rezultātā tās bojātas. Notikuma vietā ieradās ne tikai Valsts policija, bet arī agresīvi noskaņotās kaimiņienes vīrs, kurš paskaidroja, ka sieva iepriekš ārstējusies psihiatriskajā klīnikā, un pašlaik viņai sākusies lēkme. Tā kā vīrs nespēja savaldīt sievu, notikuma vietā ieradās Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas sievieti hospitalizēja.

17. martā plkst. 1.46 pašvaldības policijas videocentra darbinieks pie Rīgas ielas 1 pamanīja jaunieši kompāniju, no kuriem divi kāvās. Ieraugot piebraucam policijas automašīnu, jauniešu kompānija pameta notikuma vietu, palika tikai divi jaunieši, no kuriem viens bija redzamā alkohola reibuma stāvoklī un ar nobrāztu seju. Policistiem uzsākot sarunu ar jaunieti, viņš sāka uzvesties bravurīgi, skaļi bļaut un vicināties ar rokām. Tā kā jaunietis uzvedās agresīvi, viņš tikai aizturēts un lietvedības nodrošināšanai nogādāts Pašvaldības policijas iecirknī. Pašvaldības policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot agresīvā jaunieša personību, kā arī to, ka jaunietis ir nepilngadīgs. Uz Pašvaldības policijas iecirkni tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzības, kas pēc jaunieša apskates paskaidroja, ka nepieciešama hospitalizācija, taču jaunietis no hospitalizācijas atteicās. Tā kā jaunieša vecākus pašvaldības policijas darbiniekiem neizdevās sazvanīt, jaunietis tikai nogādāts dzīvesvietā un nodots vecmammas apgādībā.

17. martā plkst. 16.19 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka aiz Lauku ielas 15. nama deg kūla. Par saņemto informāciju ziņots Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam.

17. martā plkst. 19.10 tika saņemta informācija, ka Daugavā uz ledus apmēram 400 metru attālumā no krasta jau ilgāku laiku atrodas trīs vīrieši un, iespējams, notikusi nelaime. Ar minētajām personām sazināties nebija iespējams. Uz notikuma vietu izsaukts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests. Pēc minēto personu pārbaudes VUGD darbinieki paskaidroja, ka vīrieši ir zemledus makšķernieki un palīdzība viņiem nav nepieciešama.

18. martā plkst. 00.56 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pa Dienvidu ielas 5/3 mājas pagalmu pārvietojas kāds aizdomīgs jaunietis, kurš skatās automašīnu salonos. Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanīja jaunieti, kurš stāvēja pie automašīnas un grīļojās. Pašvaldības policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka viņš ir narkotisko vielu reibumā.

18. martā plkst. 08.51 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Meža ielas mājas stāv automašīna, kurā uzturas autovadītāja, un ir aizdomas, ka viņa ir alkohola reibumā. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki pamanīja sniegtajam aprakstam līdzīgu automašīnu. Pieejot pie automašīnas, tajā konstatēta aizmigusi sieviete, kuru izdevās pamodināt. Sieviete atradās redzamā alkohola reibuma stāvoklī un policijas darbiniekiem paskaidroja, ka viņai nav automašīnas atslēgu un viņa nevar atvērt ne automašīnas logu, ne arī durvis. Veicot mājas iedzīvotāju apjautāšanu, tika noskaidrota sievietes dzīvesvieta, kā arī izdevās atslēgt automašīnas durvis. Policijas darbinieki palīdzēja sievietei nokļūt mājvietā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis