Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Klāt marts un jaunākās "Salaspils Vēstis"

Pērn priecājāmies par mūsu 1. vidusskolas basketbolistiem par čempionu titulu Jr. NBA līgā. Arī šogad treneris V. Razumovskis mazos basketbolistus aizveda līdz pjedestālam- bronzas godalgām. Svarīgā spēle notika uz “Arēnas Rīga” laukuma.

Jau 14. reizi pensionāri pulcējās uz pasākumu “Kopā būt”, kurā izskan gan skaistas dziesmas, gan tiek izdejoti raiti deju soļi. Par šo un citiem pasākumiem īpašs paldies jāsaka Rīgas apriņķa pensionāru apvienības vadītājai Aijai Kušķei, kura nule kā nosvinējusi 80. gadu jubileju, bet, neskatoties uz cienījamo vecumu, vēljoprojām organizē jaukus pasākumus senioriem.

Lai atbalstītu sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu īstenošanu Salaspils novadā, veicinātu iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, pašvaldība izsludina Nevalstisko organizāciju konkursu. Projekta pieteikumu pieņemšana notiek no šodienas, 2. marta, līdz 2.aprīlim.

Atgādinām, ka tikai martā var pieteikties pirmā pusgada braukšanas izdevumu kompensācijas saņemšanai. Tāpat ir svarīgi atcerēties, ka līdz 30. martam ir jāveic bērnu pārreģistrācija rindā uz pirmsskolas izglītības iestādēm.

Policija aicina iedzīvotājus būs modriem un par aizdomīgām personām vai automašīnām nekavējoties ziņot mūsu likumsargiem.

Ir izsludināts vasaras nometņu projektu konkurss. Pieteikumus gaidīsim līdz 10. aprīlim.

28. februārī Salaspils novada bibliotēkā tikās Rīgas plānošanas reģiona Attīstības plānotāju konsultatīvā darba grupa, lai pārrunātu tās turpmāko darbību. Šīs sapulces galvenā tēma bija Rīgas metropoles areāla rīcības plāna izstrāde. Par to vairāk lasiet 3.lpp.

Par jauniešu aptaujas rezultātiem lasītājus informē jaunatnes un mūžizglītības lietu speciāliste Eva Agafonova.

3 gadu jubileju ir nosvinējis mūsu Tūrisma informācijas centrs. Par to, kas ir paveikts un kādi pasākumi mūs gaida nākotnē, lasiet 4.lpp.

Salaspils Mūzikas un mākslas skolas pedagoģe Madara Behmane stāsta par jaunas draudzības sākumu starp mūsu, Bauskas un Ropažu mūzikas skolām.

Dambrete, fliipers, karatē, handbols, galda teniss, vieglatlētika- par mūsējo panākumiem lasiet sporta lapaspusē.

Šajā nedēļas nogalē tiekamies Maestro Raimonda Paula koncertā, kurš notiks k/n “Rīgava”! Savukārt aktīvākās dāmas tiek aicinātas uz “Fitnesa desertu” mūsu peldbaseinā.

Izdevumu lasiet ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis