Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pašvaldības policija ziņo par likumpārkāpējiem

policija200x150

21. augustā plkst. 11.11 pie Celtnieku ielas 16 policisti pamanīja kādu automašīnu, kurai bija izsists bagāžas nodalījuma stikls. Par konstatēto faktu informēta Valsts policija.

21. augustā plkst. 13.16 saņemta informācija, ka dzelzceļa stacijas “Salaspils” uzgaidāmajā telpā atrodas sieviete, kura, iespējams, ir garīgi slima. Notikuma vietā sieviete policijas darbiniekiem paskaidroja, ka jūt stipras sāpes krūšu apvidū. Lai sievieti nesatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu tika izsaukta Nealiekamā medicīniskā palīdzība.

22. augustā plkst. 22.44 saņemta informācija, ka pie Dienvidu ielas 7/1 atrodas jauniešu kompānija ar automašīnu BMW un lauž krūmiem zarus, iespējams, lietojoši aizliegtas vielas. Aprakstam līdzīgu mašīnu policijas darbinieki apturēja pie Zviedru ielas 1C. Uzsākot sarunu ar minētās automašīnas vadītāju un pasažieriem, radās aizdomas, ka jaunieši atrodas narkotisko vielu iespaidā. Personas aizturētas un nodotas Valsts policijai.

23. augustā plkst. 22.11 pašvaldības policijas videocentrs pie lielveikala “RIMI” pamanīja mopēdam līdzīgu transportlīdzekli, kurš brauca bez iedegtām gaismām. Ierodoties notikuma vietā, informācijas apsiprinājās. Apturot un veicot transportlīdzekļa pārbaudi, tika konstatēts, ka tas nav aprīkots arī ar atpakaļskata spoguļiem. Par konstatēto informēta Valsts policija.

24.augustā plkst. 07.00 pie Miera ielas 22 un 24d konstatēts nolūzis koka zars, kurš aizšķērsoja brauktuvi, kā rezultātā pārvietoties pa brauktuvi nebija iespējams. Notikuma vieta norobežota, ziņots Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam.

26. augustā plkst. 18.00 pašvaldības policija videonovērošanas kamerās pamanīja, ka pie bibliotēkas bērni bojā ēkas sienu. Ierodoties notikumā vietā, ar bērniem veiktas pārrunas.

29. augustā plkst. 18.32 policijas automašīnu apturēja kāda sieviete, kura paskaidroja, ka ir apmaldījusies un grūtības sagādā pārvietošanās. Lai sievieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, policijas darbinieki viņu nogādāja dzīvesvietā.

31. augustā plkst. 01.12 videonovērošanas kamerās pamanīts vīrietis pie Skolas ielas 9, kurš nestabili pārvietojās un blakus esošajām automašīnām raustīja durvju rokturus. Ierodoties notikuma vietā un uzsākot ar viņu sarunu, policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka vīrietis atrodas narkotisko vielu ietekmē. Persona aizturēta un nodota Valsts policijai.

1.septembrī, Zinību dienā, policija nodrošināja sabiedrisko kārtību un drošību Salaspils vidusskolās, kā arī veica drošības pasākumu (slēdza ielas) Latvijas Republikas prezidenta Raimonda Vējoņa vizītes laikā Salaspils 1.vidusskolā.

2. septembrī plkst. 01.20 videonovērošanas centra kamerās pamanīts, ka pie Skolas ielas 4B kāds vīrietis vada transportlīdzekli, iespējams, alkohola reibumā. Transportlīdzeklis apturēts pārbaudei pie Maskavas ielas 1B. Persona aizturēta un nodota Valsts policijai.

2. septembrī plkst. 17.39 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pretī Malienas ielai 2 deg māja. Notikuma vietā atradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kuri ugunsgrēku nodzēsa. Notikumā cilvēki necieta.

2. septembrī plkst. 20.14 saņemta informācija, ka pie Sila ielas 16 noticis ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums un Valsts policijas Ceļu policijas darbiniekiem nepieciešama palīdzība sabiedriskās kārtības nodrošināšanai. Notikuma vietā policijas darbinieki veica pārrunas ar vīrieti, kurš traucēja ceļu policijas darbiniekiem pildīt dienesta pienākumus, pēc kā vīrietis devās prom.

4. septembrī plkst. 12.07 uz ceļa V33, pie pagrieziena uz Zeltiņiem notika ceļu satiksmes negadījums. Uz notikuma vietu izsaukta Ceļu policija. Līdz tās ierašanās brīdim pašvaldības policijas darbinieki regulēja satiksmi, kā arī nodrošināja sabiedrisko kārtību. Notikumā cietušo personu nav.

4. septembrī plkst. 15.21 videonovērošanas kamerās pamanītas personas, kuras smēķēja sabiedriskā transportā pieturvietā zem nojumes. Ierodoties notikuma vietā un veicot personu pārbaudi, tika konstatēts, ka viena no minētajām personām atrodas Valsts policijas meklēšanā. Persona aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

4. septembrī plkst. 14.45 saņemta informācija, ka aiz Zviedru ielas 14, parka teritorijā atrodas persona, iespējamā, stirpā reibumā. Ierodoties notikuma vietā un uzsākot sarunu ar minēto personu, policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka cilvēks atrodas narkotisko vielu iespaidā. Pie viņa atrasts papīra vīstoklis ar augu izcelsmes vielu.

4. septembrī plkst. 17.44 saņemta informācija, ka pie Daugavmalas ielas 36 atrodas divas personas, kuras lieto alkoholu. Ierodoties notikuma vietā un uzsākot sarunu ar minētajām personām, kā arī veicot personu mantu pārbaudi, atrasta 0,5l tilpuma plastmasas pudele, pildīta ar caurspīdīgu šķidrumu. Uz aizdomu pamata par nelegāla alkohola glabāšanu, persona aizturēta un nogādāta Valsts Policijā.

9. septembrī plkst. 14.52 saņemta informācija, ka pie Celtnieku ielas 6A kāds cilvēks uzvedas neadekvāti, vārtoties pa zemi. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka persona atrodas narkotisko vielu ietekmē. Persona aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

9. septembrī plkst. 17.00 saņemta informācija, ka pie dzelzceļa stacijas “Saulkalne” atrodas persona stiprā reibuma stāvoklī. Ierodoties notikuma vietā, uzsākot sarunu ar minēto personu un veicot mantu pārbaudi, pie viņa atrastas 186 cigaretes bez Latvijas akcīzes preču marķējuma. Persona aizturēta un nogādāta Valsts Policijā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis