Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Noslēdzies lekciju cikls „Vaidelotes”

Divu mēnešu laikā Salaspils kultūras namā „Rīgava” pieaugušo mūžizglītības lekciju ciklā „Vaidelotes” piedalījās 64 dažādi interesenti – tik kupls pulciņš kā vēl nekad. Tā bija lieliska iespēja iepazīt četras dažādas viedas latviešu zintnieces, kuras dāsni dalījās savās zināšanās par lietām, kas ikdienas steigā paslīd garām nepamanītas, nepelnīti piemirstas vai greizi iztulkotas.

Tā, lūk! Vispirms Sarmīte Šmite atklāja maģisko sevis iemīlēšanas kodu, tad Elita Goldmane aicināja izjust saikni ar apkārtējās pasaules dzīvās matērijas formām un dzīvot ar tām harmoniskās attiecībās, savukārt Aelita Folkmane – Burgere mācīja ieraudzīt attiecību mākslas likumsakarības caur kosmisko hologrammu, bet Elvita Rudzāte izskaidroja slimības un stresu kā mācībstundas, no kurām jākļūst gudrākam. Ikviens, kam svarīga personības pilnveidošanās, varēja gūt ko jaunu, iedvesmoties un saņemt stimulu turpmākai sevis garīgai attīstīšanai. Lekciju tēmas, vaidelošu pieredze un zināšanas pieskārās viena otrai, savstarpēji harmoniski papildinājās un noslēdzoties savijās kopīgā mīlestības mandalā. Atsauksmes par „Vaidelotēm” kopumā bija pozitīvas, ar izteiktu vēlmi turpināt izglītoties šajā virzienā.

Nu ko- maisam gals ir vaļā, zināšanu slāpes mazliet remdētas,  un esmu sakūdīta rīkot šāda veida lekciju ciklu arī nākošgad. Paldies visiem par atsaucību! Paldies, paldies, paldies!

Agnese Reķe, projekta koordinatore

Vaidelotes satiekas Salaspilī

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis