Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

„Rīgavā” tiks demonstrēta Latvijas animācijas filmu programma

Šī gada decembrī Kinopunkts pašiem mazākajiem kinodraugiem piedāvā jaunāko Latvijā ražoto animācijas filmu programmu “Multenītes Sniegā - 2013”. Animācijas filmas tiks demonstrētas 100 vietās visā Latvijā – reģionālajos kultūras namos, skolās, bērnudārzos un interešu centros.

Kinopunkta projektu vadītāja Maija Kalniņa: “Animācijas filmas, kā arī ģimenes filmas ir ļoti pieprasīts žanrs Latvijas reģionālajos kultūras namos. Mūsu pašu animācija spēj piepulcēt pilnas skatītāju zāles, radot prieku mazajos skatītājos un gandarījumu vecākos, jo filmiņas ir ļoti sirsnīgas, estētiskas, bez agresijas. Ir svarīgi, lai multenītes tiek demonstrētas ne tikai starptautiskos festivālos ārzemēs, bet arī tepat mūsu pašu mazajiem skatītājiem arī visattālākajos lauku reģionos.”

Animācijas filmu programmā iekļautas studijas Atom Art filmiņas “Kā lupatiņi šūpojās”, “Starptautiskā tēva diena”; studijas Animācijas brigāde filmiņas “Sārtulis”, “Eži un lielpilsēta”, “Vāsa”; Nila Skapāna plastalīna tehnikā veidotā “Kaķis maisā” un Ingas Prauliņas “Blēņu stāsti par vilkiem”.  Programmas garums ir stunda – tieši tik, cik vidēji mazie skatītāji spēj mierīgi nosēdēt.

Aicinām remdēt kinoslāpes Kinopunktā Salaspils kultūras namā „Rīgava” 26.decembrī plkst.15.00. Ieeja 1,5 Ls (2,14 EUR).

multenites SNIEGA 3

Ko svētku gaidīšanas laikā un svētkos piedāvā kultūras nami?

Birkas:Rīgava

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis