Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sasildīsim Dievnamu visi kopā Baltinavas dramatiskā kolektīva „Palādas” labdarības izrādē „Ontans i Zīmassvātki”!

Salaspils novada domes deputāti Andrejs Svilāns un Zigmārs Zeimulis Jūs ielūdz un aicina:

„Sasildīsim Dievnamu visi kopā Baltinavas dramatiskā kolektīva „Palādas” labdarības izrādē „Ontans i Zīmassvātki” 2013. gada 21. decembrī plkst. 12.00 k/n "Enerģētiķis"!

Ontans un Anne jau sen vairs nav populāri tikai Latgalē. Viņus izrādē „Latgola. lv” uz Nacionālā teātra skatuves ir redzējuši jau vairāk nekā 60 000  skatītāju no visas Latvijas. Latgaliešu vitalitāte, kolorīti tipāži, komiskas sadzīves situācijas, mīlestības peripetijas par spīti pensijas gadiem- tas viss liek saprast, kur atrodama latviešu dzīves recepte.

„Ontans i Zīmassvātki” ir 6. daļa no 8 daļīgās komēdijas „Ontans i Anne”. Tajā Annes vedekla vēlas sarīkot īstus senču Ziemassvētkus, lai visi mazbērni zinātu, kā tos pareizi svinēt. Ontans un Anne tam piekrīt. Pašā Ziemassvētku vakarā senču tradīcijās laužas iekšā mūsdienu realitāte, bet viss beidzas labi, svētki izdodas.

Baltinavas teātris un tā vadītāja, režisore un dramaturģe, Baltinavas vidusskolas latviešu valodas skolotāja Anita Ločmele ar savām brīnišķīgajām izrādēm  pabijuši visā Latvijā. Teātra aktieri vairākkārtīgi saņēmuši Gada aktiera un Gada aktrises titulus Latvijas amatierteātru skatēs.

Nāciet, skatīsimies, smiesimies, pārdzīvosim un priecāsimies kopā ar baltinaviešiem! Ieeja par ziedojumiem. Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti Salaspils katoļu baznīcas siltināšanai.

Lai gaiši, silti un mīlestības pilni mums šie Ziemassvētki!

Aicinām ziedot Romas Katoļu baznīcas renovācijai

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis