Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils novada bibliotēkas aicina uz Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas pasākumiem

Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa ir projekts, ko Ziemeļvalstīs administrē biedrības „Norden” asociācija (Foreningen Norden Forbund), bet Latvijā - Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu Literatūras centru un biedrību „Norden” Latvijā. Ziemeļvalstīs projekts norisināsies jau 17. reizi, Latvijā - 16. reizi. Nedēļas galvenais uzdevums ir Ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšana. Nedēļas laikā bibliotēkās notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, debates, konkursi un citi pasākumi.

Gada vistumšākajā laikā vairākos tūkstošos publiskajās un skolu bibliotēkās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs vienlaicīgi tiek iedegtas sveces un lasīta kopīgi izvēlēta grāmata. Un Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa var sākties!

Salaspils novada bibliotēkas aicina uz lasījumiem!

Salaspils novada bibliotēkas Bērnu un jauniešu nodaļā:

12.11. plkst. 9.00 un 13.11. plkst. 9.15 - Rīta stunda mazākajiem lasītājiem. Fragmenta lasījums no norvēģu rakstnieces Inga Borg grāmatas „Ziema pie Plupa”;

14.11. plkst. 17:00 - Krēslas stunda pusaudžiem. Fragmenta lasījums no norvēģu rakstnieka Tarjei Vesaas grāmatas „Ledus pils”.

Dienvidu filiālbibliotēkā:

11.11. plkst. 16.00 - Krēslas stunda. Lasījums bērniem- Lana Hansena „Sīla: pasaka par klimata izmaiņām”.

Saulkalnes filiālbibliotēkā:

11.11. plkst. 18.00 - Krēslas stunda. Lasījums bērniem - Lana Hansena „Sīla: pasaka par klimata izmaiņām”.

afisa nordic

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis