Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Brīvdienās tiekamies "Rīgavā"!

Kur lai iet? Pasakās dzirdēts, ka ejot pa labi, pazaudēsi zirgu, ejot pa labi, pazaudēsi draugu, bet, ejot taisni, pazaudēsi galvu. Mēs tik ekstrēmas izklaides šoreiz nepiedāvāsim. Taču jebkurā gadījumā mudināsim nepalikt mājās, bet mērot ceļu līdz mums, kultūras namam "Rīgava".

Sestdien, 26.oktobrī, no plkst.11.00 - 14.00 gaidīsim foto entuziastus un amatierus izmantot unikālo iespēju satikt erudīto fotogrāfu Arni Krūmiņu lekcijā "Fotogrāfs dabā un daba fotogrāfijā". Tiksimies omulīgajās jauniešu kluba "Zibsnis" telpās pie tējas tases. Dalības maksa tikai 2 Ls (2,85 euro). Noteikti gan iepriekš jāpiesakās!

Svētdien, 27.oktobrī no plkst.12.00 - 16.00 - Veselības izstāde, kuras laikā bez maksas būs iespējams piedalīties testos tauku procenta noteikšanā, asinsspiediena mērīšanā, glikozes un holesterīna mērījumos, bioloģiskā vecuma noteikšanā u.tml..

Bet svētdienas vakarā plkst.17.00 aicinām noskatīties Unas Celmas jauno mākslas filmu "Mana koka stāsts". Una Celma ir režisore tādām godalgotām un pazīstamām filmām kā "Olu kundze" , "Kur pazudis Elvis" u.c.. Filma ir pusaudža vēstījums par to, ko par pagātni stāstījuši vecmāmiņa ar vectēvu, tāpēc vēsturiski notikumi un situācijas iegūst personisku un brīžiem pat nedaudz absurdu raksturu. Biļetes 1,5 Ls (2,13 euro)

Tiekamies un atceramies, ka 27.oktobrī plkst.4:00 Latvijā notiek pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ!

Agnese Reķe
kultūras pasākumu organizatore,
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"
t. 67910477

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis