Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Botāniskajā dārzā noticis līnijdeju koncerts “Ar pilnu ziedu klēpi”

Skaistajā  17.augusta rītā  Nacionālajā botāniskajā dārzā notika aktīva rosība, jo sākās kārtējais gadatirgus. Uz mūsu “pērli”-  Botānisko dārzu sabrauca  zemnieku saimniecību pārstāvji, pārtikas produktu ražotāji, tirgotāji, daudzi pircēji un interesenti.  Te tika piedāvāts bagātīgs asortiments- gan augļu koku un ogu krūmu stādi, gan ziedu stādi un ziedu sīpoli, gan arī garšīgi lauku labumi. Pats Botāniskais dārzs priecēja atbraucējus un sanākušos ar skaisti koptu dārzu, apstādījumiem, ziedošu rožu   un dāliju krāšņumu.     

Bet visus klātesošos gaidīja vēl viens pārsteigums – līnijdeju koncerts “Ar pilnu ziedu klēpi”. Bija sabraukuši līnijdejotāji no dažādām Latvijas vietām- Rīgas, Dobeles, Jelgavas. Madlienas, Ķekavas, Viesītes, Biržiem un Ventspils.  Salaspili pārstāvēja kultūras nama “Enerģētiķis” līnijdeju grupa “Lucia’s Linedancers” ar 20 dejotājām. Kopā  uz deju laukuma uznāca 70 līnijdejotāji. Visus šos kolektīvus vienoja dejotprieks un neizsīkstoša enerģija. Koncertu vadīja kultūras nama “Enerģētiķis” mākslinieciskās daļas vadītāja Ingrīda Koroševska, kura iepazīstināja skatītājus ar līnijdejotāju kolektīviem un pati ļāvās dejotpriekam.

Pirmajā koncerta daļā skanēja dziesmas par ziediem no grupu „Zeļļi” un „Staburags” repertuāra - “Dažu skaistu ziedu”, “Lilijas”, “7 baltas rozes”,  “Purenes,” “Liepziedu medus”, “ Rozīt, manu natru dārzā” , “Puķu nakts” un skaistā Normunda Zuša dziesma “ No visas sirds”, kuras pavadījumā visi kolektīvi vienojās kopīgā dejā.

Otrajā daļā skanēja ārzemju mākslinieku dziesmas  par vasaru, tās siltumu, gaišumu un skaistumu.  Līnijdejotāji iejutās populārajos kantrī un  latīņamerikas deju ritmos.

Paldies Nacionālā Botāniskā  dārza direktoram Andrejam Svilānam  par sirsnīgo uzņemšanu, kurš uzaicināja līnijdeju kolektīvus arī  nākošgad   priecēt gadatirgus apmeklētājus ar saviem priekšnesumiem.

Uz tikšanos nākošgad  2014. gada augustā !

                                                              Andra Ozoliņa,  “Lucia’s Linedancers “ dejotāja

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis