Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Doles salā atkal skan kamermūzika

Pirmais šī gada kamermūzikas koncerts Daugavas muzejā Doles salā ir izskanējis. Liels prieks, ka klausītājus, kuri bija sanākuši kuplā skaitā, neaizbaidīja ne lietus, ne skaļie pīļu mednieku šāvieni.

DSC04541

Koncertu no pils balkona braši uzsāka tubu kvartets. Ar patiesu sirsnību un iejūtību izskanēja Ievas Paršas izcili dziedātās Jāzepa Vītola un Franča Šūberta dziesmas. Arī aizrautīgie klarnešu kvarteta puiši izraisīja lielu publikas atsaucību.

DSC04525

DSC04531

Otrajā koncertā 18.augustā muzicēs jauns klavieru ansamblis „Amber Coast trio” – Egils Šēfers (klarnete), Ēriks Kiršfelds (čells) un Toms Ostrovskis (klavieres). Skanēs klasiskas vērtības – L.van Bēthovena un J. Brāmsa trio, kā arī asprātīgs latviešu komponista Pētera Plakida trio „Veltījums Brāmsam”.

Koncertā Doles salā dziedās brīnišķīgā latviešu dziedātāja Kristīne Gailīte.

Mūsu jaunā, talantīgā klarnetista Egila Šēfera izpildījumā vēl dzirdēsim pašu populārāko latviešu skaņdarbu klarnetei – Jēkaba Mediņa „Romanci” un V. Ļutoslavska „Prelūdijdejas”.

Klavieru pavadījumus atskaņos – Rihards Plešanovs, Toms Ostrovskis un Edgars Tomševics.

Brauciet uz Doles salu, priecājieties par skaisto parku, aplūkojiet Daugavas muzeja jaunāko ekspozīciju un baudiet interesantus koncertus!

Gaidīsim Jūs Doles salā arī 18.augusta koncertā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis