Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pateicoties saviem atbalstītājiem, deju grupa „Buras” koncertēs Meksikā

Mēnesi ilgajā labdarības projekta LabieDarbi.lv interneta balsojuma konkursā, kurš norisinājās no 1.līdz 30. jūnijam, 16 projektu konkurencē deju grupa „Buras” bija vieni no veiksmīgajiem, kas saņēma vēlamo finansējumu Ls 3000 apmērā un godam nopelnīja iespēju doties uz Meksiku, lai pārstāvētu Latviju starptautiskā kultūras festivālā.

Mūsdienu deju grupa „Buras” no Salaspils vienmēr ir aktīvi piedalījusies dažādos pasākumos un festivālos. Tāpēc, kad tika saņemts uzaicinājums piedalīties starptautiskā kultūras apmaiņas festivālā Meksikā, kurā būtu jāsniedz 16 koncerti dažādās pilsētās, deju grupa šo izaicinājumu, ilgi nedomājot, pieņēma. Lai pārstāvētu Latviju tālajā Meksikā, bija nepieciešami ievērojami naudas līdzekļi, tieši tāpēc, „Buras” nolēma izmantot labdarības projekta LabieDarbi.lv, kurš ik mēnesi interneta balsojuma rezultātā finansiāli atbalsta uzņēmīgus Latvijas iedzīvotājus viņu sapņu un ideju realizācijā,  piedāvāto iespēju, un iesniedza pieteikumu finansējuma saņemšanai.

Lai arī sākotnēji deju grupa „Buras” LabieDarbi.lv balsojuma konkursā neuzrādīja augstus rezultātus un ilgu laiku turējās vien sestajā vietā, pēdējo balsošanas dienu laikā projekta pārstāvjiem izdevās izdarīt šķietami neiespējamo - pakāpties no sestās līdz pirmajai vietai. Šī pozīcija, ar 11231 balsīm tika saglabāta arī līdz pēdējai balsošanas dienai. Projekta pārstāvji apgalvo, ka, lai sasniegtu šādu rezultātu, tika ieguldīts liels darbs un enerģija.

„Burenieki” stāsta: „Balsošanas laikā pārliecinājāmies, ka latvietis tomēr ir draudzīgs un atsaucīgs cilvēks, jo kā gan savādāk mums būtu izdevies savākt 11 231 balsi! Piedalīšanās šajā projektā bija tiešām aizraujošs piedzīvojums, jo ieguvām jaunu pieredzi, palikām drosmīgāki, jo uzrunāt svešus cilvēkus nemaz nav tik viegli, kā sākumā var šķist, vēl vairāk satuvinājāmies savā starpā, uzkrājām pozitīvas emocijas no balsotājiem un kopumā lieliski un jautri pavadījām laiku! Un vēl iemācījāmies, ka nekad nedrīkst padoties - ja mums 3 dienās izdevās pakāpties no 6. uz 1. vietu, savācot vairāk kā 6000 balsu, tad nākas vien ticēt, ka viss ir iespējams.”

"Burām" tikt uz Meksiku palīdzēja arī pašvaldība, kultūras projektu konkursā maijā piešķirot finansējumu 1500 latu apmērā.

Deju grupas „Buras” uzvara LabieDarbi.lv projektu konkursā maijā ir kārtējais apliecinājums tam, ka ar cītīgu darbu un neatlaidību iespējams realizēt ikvienu sapni.

 

Papildus informācija:
www.labiedarbi.lv
www.draugiem.lv/special/labiedarbi/
twitter.com/LabieDarbi
www.facebook.com/LabieDarbi.lv

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis