Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vējš bibliotēkā kopā ar Andru Manfeldi

biblio03251

15. marta pievakarē Salaspils novada bibliotēkas Bērnu un jauniešu nodaļā notika Bērnu un jauniešu žūrijas noslēguma pasākums. Šogad pie mums viesojās latviešu rakstniece un dzejniece Andra Manfelde. Autore pastāstīja par divām savām grāmatām „Kurš no mums lidos?”, šis darbs tika iekļauts Bērnu un jauniešu žūrijas kolekcijā 2018, un jaunāko grāmatu „Vēja vīrs un mēs”. Katrā no grāmatām darbība norisinās kādā konkrētā pilsētā – pirmajā grāmatā tā ir Liepāja, otrajā Ventspils. A. Manfelde pastāstīja par savu jaunāko ieceri, grāmatu, kura šobrīd ir tapšanas stadijā, tajā tiks stāstīts par Jūrmalas pilsētas daļu Dubulti. Rakstniece iedvesmu saviem darbiem gūst no dzīves, no ikdienas ainām. Tajos aprakstot konkrētas, reālas ēkas, piemēram, Karostas katedrāli, kura ir minēta kā centrālais objekts grāmatā „Kurš no mums lidos?” Autore arī atzina, ka līdz galam pati vēl nav sapratusi, vai šīs divas grāmatas ir sarakstītas bērniem, vai tomēr tās vairāk ir domātas pieaugušo auditorijai.

Pasākuma izskaņā teicām paldies un sveicām mūsu jaunākos Bērnu un jauniešu žūrijas dalībniekus, kā arī Kristīni Kazerovsku, kura gadu no gada motivē un aicina savus bērnus piedalīties šajā programmā un arī pati piedalās Vecāku žūrijā.

Paldies visiem dalībniekiem un gaidīsim jauno kolekciju!

Teksts un foto L.Ozoliņa

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis