Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Atkal tiekamies ciklā „Ceļojumu stāsti bibliotēkā”

Afisha 28.02.2019_Sulcs

28.februārī plkst.17.30 Salaspils novada bibliotēkā norisināsies tikšanās ar veloalpīnistu, ekstrēmceļotāju Bruno Šulcu, kurš stāstīs par piedzīvoto, kājām veicot Apija ceļu (via Appia), kas tiek uzskatīts par vecāko lielceļu pasaulē. Tas ir vienīgais seno romiešu uzbūvētais ceļš, kas bruģēts visā tā garumā un nosaukumu ieguvis par godu būvdarbu organizētājam Romas republikas cenzoram Klaudijam Apijam Cekam.

Bruno Šulcs ir inženieris mehāniķis, grāmatu un ceļojumu filmu autors. Pirmā grāmata „Uzdrīkstēšanās būt pašam sev” tapusi, apkopojot piedzīvoto 1996.gadā veicot nobraucienu ar velosipēdu no 5642 m augstās Elbrusa virsotnes Kaukāzā.

Laipni aicinām visus interesentus 28.februāra vakarā bibliotēkā kopā ar ceļotāju Bruno Šulcu doties pa Apija ceļu. Tikšanās laikā tiks demonstrēta filma.

Uz tikšanos!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis