Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Daugavas muzejs aicina uz pasākumiem

DMpasakumi2019

Šogad pasākumu klāsts būs piemērots dažādām gaumēm un vēlmēm, tāpēc katrs varēs atrast sev piemērotāko un interesantāko notikumu. Priecājamies, ka atkal varēsim tikties saulgriežos – Lieldienās un Ielīgošanas tradīciju pasākumos. Arī šogad muzeja vēsturiskajā parkā norisināsies brīvdabas koncerti. Pirmais koncerts gaidāms 7. jūlijā ar grupu “Sigma”, kuras debijas albums “Sazaroto taku dārzs” (2015) ieguva Mūzikas ierakstu Gada balvu “Zelta mikrofons” kā Labākais alternatīvais un indie albums, bet otrs koncerts 21. jūlijā priecēs ar jauno Ievas Akurāteres un Aivara Hermaņa koncertprogrammu “Vēlēšanās”. Īpašs šis gads būs muzeja 50 gadu jubilejas dēļ, tāpēc visu gadu atskatīsimies, kā muzejam veicies pusgadsimta laikā, kā arī augusta sākumā to svinēsim. 3.augustā aicinām cilvēkus no visas Latvijas uz lielāko un skaistāko pasākumu 2019. gadā – Dārza svētkiem, kur labas mūzikas, aizraujoša improvizācijas teātra un lieliska ēdiena pavadībā svinēsim gan Daugavas muzeja 50 gadus, gan vasaru tās pilnbriedā!

Tiem, kurus vairāk interesē muzeja vēsturiskās un zinātniskās vērtības, piedāvāsim piedalīties konferencē 5. jūlijā par godu 100 gadiem kopš Brīvības cīņām Rīgas apkārtnē, kā arī apmeklēt muzeja izstādes. Līdz jūnijam muzejā turpinās izstāde “Abi krasti” par pilsētām un mūsdienu novadiem Daugavas krastos, bet jau jūlijā atklāsim izstādi “Arheoloģiskais mantojums Daugavas lejtecē”.

Atzīmējiet plānotājos, un tiekamies Daugavas muzejā jau drīz!  

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis