Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jauna virtuālā ekskursija ļauj izstaigāt Knuta Skujenieka mājas

3 ekskursija_sku

Darbu sākusi jauna multimediāla vietne "KnutsSkujenieks.lv", kas veidota kā dzejnieka vadīta ekskursija laikā un telpā, kur viņš pats lasa dzeju, stāsta par radošo procesu, komentē par lietām un priekšmetiem.

Jaunā vietne tapusi sadarbībā ar K. Skujenieku un viņa ģimeni un ļauj dzejnieka vadībā izstaigāt viņa māju, piemēram, viesistabu, darbistabu un dārzu, ielūkoties K. Skujenieka bibliotēkā, apskatīt ģimenes fotogrāfijas pie sienām jeb "famīlijas hroniku", kā arī virtuāli izšķirstīt apjomīgo dzejnieka fotoalbumu.

Virtuālo ekskursiju papildina gan īsi komentāri, gan audioieraksti, kuros K. Skujenieks stāsta par skolas gadiem, studijām, notiesāšanu, lēģeri, atgriešanos Latvijā un citiem nozīmīgiem savas biogrāfijas pieturpunktiem, kā arī par savā dzīvē svarīgiem cilvēkiem.

Realizēta projekta 1.kārta.

Projektu īstenojuši Salaspils novada bibliotēkas speciālisti sadarbībā ar dzejnieka Knuta Skujenieka ģimeni, literatūrzinātnieku, literatūrkritiķi Arni Koroševski, mākslinieku un programmētāju Tomu Burānu, kā arī fotomākslinieku Kasparu Suškeviču.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis