Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilī izskan koru koncerts “Savās mājās, savā Tēvijā”

konc11141

3.novembrī kultūras namā "Rīgava" notika brīnišķīgs koru sadraudzības koncerts, veltīts latviešu mūzikai un siltām domām par Latviju.

konc11143

Salaspils jauktais koris “Elpa” no sirds uzņēma viesus - P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas sieviešu kori “Stradiņi”, Bauskas novada Īslīces pagasta jaukto kori “Četri vēji” un Aizkraukles kultūras centra vīru kori “Staburags”. Paldies koncerta dalībniekiem un skatītājiem par sirsnīgo, silto un pozitīvo vakaru!

konc11142

Ja vēlies ne tikai klausīties, bet būt par daļu no kora, dziedāt, smieties, sajust to brīvību un burvību, ko sniedz dziesma – nāc un pievienojies korim “Elpa”! Kā aicina paši koristi: “Elpo kopā ar mums, jo mūs gaida jaunas dziesmas, koncerti, ceļojumi un piedzīvojumi”!

“Elpa” aicina visus salaspiliešus un pilsētas viesus uz nākamo koncertu, kas notiks par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai 18.novembrī plkst.11.30 Salaspils Luterāņu baznīcā. Ieeja brīva!

Foto autors – Kaspars Ruciņš

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis