Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Gaidām jūs Salaspilī, Puķu draugi!

Jau šo sestdien, 14. jūlijā, Salaspils novads Jūs gaidīs Latvijas dārzkopības profesionāļu un amatieru salidojumā “Puķu draugu saiets”, kura epicentrs atradīsies Nacionālajā Botāniskajā dārzā, Miera ielā 1. Dalībnieku reģistrēšana notiks no 7.30 līdz 9.00 pie Oranžērijas. Aicinām ierasties laicīgi, lai pēdējā brīdī neveidotos garas rindas pie reģistrācijas telts!

Nokomplektētajām grupām, kuras Salaspilī ieradīsies ar savu autobusu, iebraukšana tiek organizēta pa Miera ielas vārtiem. Kad būsiet iebraukuši teritorijā un novietojuši autobusu, grupas vadītājs kopā ar palīgiem aicināts doties uz reģistrāciju, lai saņemtu Puķu draugu ceļa somas, pusdienu talonus un aproces.

Savukārt tie, kas ieradīsies individuāli (ar sabiedrisko transportu vai automašīnu), botāniskajā dārzā var iekļūt caur Tūrisma informācijas centru (Miera iela 1) vai pa Rīgas ielas vārtiem. Ja brauksiet ar savu personīgo auto, tad to varat novietot gan botāniskajā dārzā (braucot no Rīgas ielas vai Miera ielas), gan teritorijā pie botāniskā dārza. Tālāk dodieties uz reģistrāciju pie Oranžērijas, lai saņemtu Puķu draugu komplektu un uzzinātu autobusa numuru, ar kuru turpmāko dienu dosieties ekskursijā pa skaistākajiem Salaspils dārziem.  

Pulksten 9 sāksies svinīgā “Puķu draugu saieta” atklāšanas ceremonija, bet 9.30 gidi aicinās savas grupas dalībniekus sēsties autobusos, lai dotos ekskursijā pa skaistākajiem dārziem. No 13 līdz 15 Puķu draugi tiksies botāniskajā dārzā, lai paēstu pusdienas un uzkrātu spēkus turpmākajai dienai. Šeit jūs sveiks Salaspils mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi un īpašais  viesis aktieris Andris Bērziņš. Kādam no Puķu draugiem šī pēcpusdienā būs īpaši veiksmīga, jo pusdienu pauzē tiks izlozēts tas laimīgais, kurš nākamā gada aprīlī dosies uz “Ziedu svētkiem” Holandē. Šo ceļojumu dāvina tūrisma firma IMPRO.

No 15 līdz 18 turpināsies ekskursija pa objektiem, lai pēc tam atkal atgrieztos botāniskajā dārzā uz vakariņām un baudītu noslēguma ceremoniju un koncertu rožainos toņos kopā ar Inetu Rudzīti. Arī tas nav viss. Aktīvākie Puķu draugi, kuriem vēl būs gana spēka, tiek aicināti uz mūsu festivālu “Kartupeļpalma”, kur uz divām skatuvēm uzstāsies desmit dažādi Latvijas mūziķi. Ar Puķu draugu aprocēm ieeja festivālā ir bez maksas.

Atgādinām, ka visas dienas garumā botāniskajā dārzā notiks “Rožu dienas” gadatirgus, kur varēs ne tikai iegādāties stādus, amatnieku izstrādājumus, kārumus un citus labumus, bet būs arī izklaides lieliem un maziem.

8 afisha_PUKU

Stāvvietu karte

Botāniskā dārza karte

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis