Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ar dziesmām un dejām gājienā dodas Salaspils kolektīvi

salaspils dzs_gājiens

Domes priekšsēdētājam Raimondam Čudaram nesot novada karogu, salaspilieši lepni devās XXVI vispārējo latviešu dziesmu un XVI deju svētku atklāšanas gājienā. No Salaspils novada dalībai svētkos ir izvirzīti 12 mākslinieciskie kolektīvi: JDK “Ūsiņš“, JDK “Austriņš“, SDK “Rīgava“, VPDK “Ūsa“, jauktais koris “Elpa“, jauktais koris “Lōja“, jauniešu VA “Sunrise“, PO “Salaspils“, Salaspils Mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansamblis, Salaspils amatierteātris, krievu dziesmu ansamblis “Otrada” un deju ansamblis “Karuselis”. Par godu svētkiem no 6. līdz. 8. jūlijam Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā notiks dažādi pasākumi. 6. jūlijā plkst. 20.00 uzstāsies Salaspils sadraudzības pilsētas – Finstervaldes dāmu koris un četri dziedoņi, vakara turpinājumā plkst. 21.15 ir paredzēta svētku translācija no pūtēju orķestru Dižkoncerta. 7. jūlijā plkst. 20.00 Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā tiks translēts deju lieluzvedums “Māras zeme”, savukārt 8.jūlijā – noslēguma koncerts “Zvaigžņu ceļā” un Sadziedāšanās nakts. Vairāk informācijas par svētku pasākumiem – www.salaspilskultura.lv.

Atgādinām, ka šogad pirmo reizi ir piemērots likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” noteiktais, ka gadījumā, ja svētku diena - Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku noslēguma diena – iekrīt sestdienā vai svētdienā, nākamo darba dienu nosaka par brīvdienu. Tātad šogad 9. jūlijs Latvijā būs brīvdiena.

Vairāk attēlu

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis