Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Informācija par Dabas koncertzāles norisi

DK2018karte Dole-A1_preview

 

Jau piektdien, 22.jūnijā, 19:00 sāksies unikālais Dabas koncertzāles pasākums, kurš pulcēs vienkopus cilvēkus no visas Latvijas. Pirms pasākuma lūdzam visus iepazīties ar sekojošo informāciju, lai koncerta dienā viss noritētu veiksmīgi!

Ierodoties ar automašīnu, tā ir jāatstāj norādītajās stāvvietās un tālāk ar kājām jādodas līdz muzejam. Tiem, kas uz pasākumu dosies ar velosipēdiem, tos būs iespēja pieslēgt (ar saviem saslēgiem) netālu no ieejas, speciāli ierīkotā vietā muzeja teritorijā. Muzeja parkā no 19:00 visa vakara garumā varēs piedalīties un iesaistīties dažādās radošajās darbnīcās, bet tālākajā - atpūtas teritorijā reizē ar tumsas iestāšanos būs Dabas koncertzāles muzikālā daļa.

Koncerts norisināsies dabā, tāpēc parūpējieties par savu ērtību un paņemiet līdzi sedziņas vai pledus, ko paklāt sēdēšanai!

Pasākuma laikā lūdzam ievērot drošības noteikumus, cienīt vienam otru un dabu, un baudīt pasākumu!

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotogrāfēts, iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes nodrošināšanai un nekomerciāliem mērķiem.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis