Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vēlā ceturtdienas vakarā Salaspilī - košas dejas

dzili violets_salaspili

20.jūlija vakarā Kultūras nama “Rīgava” Mūzikas un mākslas dārzā notika pasākums “Košs deju vakars kopā ar grupu “Dziļi violets””, kuram par godu dārza izskats bija pārvērsts, lai apmeklētājos radītu ballītes sajūtu. Tika izkārtas un izvietotas vairāku veidu lampiņas, izveidotas piestāvošas dekorācijas violetos toņos, kuras papildināja sveču laternu tēma, kā arī uzceltas teltis, lai būtu patīkami pasākumu baudīt arī lietus gadījumā. Pasākums bija nodrošināts ar kvalitatīvu izbraukumu kafejnīcas piedāvājumu un konkursiem, balvām no uzņēmuma “Parfum 24”, kura darbinieki izklaidēja publiku pauzēs, kamēr grupa atpūtās. Vai izdevās radīt vajadzīgo atmosfēru? Jā!

Grupa “Dziļi violets” jau no pirmās dziesmas sāka sildīt publiku dejošanai, un jau pēc pirmajām 3 dziesmām uz deju plača sāka parādīties pirmie drosmīgie pāri, bet nedaudz vēlāk jautrās dejās iesaistījās gandrīz visi apmeklētāji. Jāpiemin, ka grupa izceļas ar humoristisko pieeju un Gorana Bregoviča mūzikai līdzīgu enerģiskumu, kuru jau iepriekš varēja manīt arī “Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli” raidījumos. Šo dzirksteļojošo enerģiju “Dziļi violets” pilnā apmērā parādīja arī uz Salaspils skatuves, izpildot populāras dziesmas jestros orģinālaranžējumos - deju vakars bija izdevies. Apmeklētāji par pasākumu izteica komplimentus un vairākkārt norādīja, ka labprāt apmeklētu šādus deju vakarus arī turpmāk. Arī mākslinieki izrādīja interesi viesoties mūsu pilsētā vēl kādu reizi, jo bijis patīkami baudīt tik atsaucīgu publiku, kura neļāva priekšnesumu beigt, pieprasot vēl un vēl dziesmas. Pasākuma noslēgumā uz soliņiem neviens nesēdēja, jo pilnīgi visi dejoja un dziedāja līdzi.

Paldies visiem pasākuma rīkošanā iesaistītajiem, kā arī apmeklētājiem, kuri uzdrīkstējās mesties trakās ceturtdienas vakara dejās!

Alise Tilaka
Kultūras nama “Rīgava”
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis