Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Daugavas muzejs aicina baudīt koncertu dabā

kazāks

Pašā vasaras plaukumā Doles muižas vēsturisko parku Daugavas krastā ar savu mūziku un balsi piepildīs dziesminieks Kārlis Kazāks.

Daugavas muzejs aicina 30. jūlijā plkst.16.00 baudīt akustisko koncertu dabā - ieklausīties un ļauties Kārļa Kazāka dziesmu noskaņai, tik vieglai un gaišai kā vasaras svētdienas pēcpusdiena, kurā satiksimies.

Kārlis Kazāks ir latviešu dziesminieks, līdz šim izdevis 3 albumus – “Uz manām plaukstām”, “16 stundas”, “Delnas”.  Šogad jau sesto reizi pēc kārtas mūziķis ar draugiem aicināja iepazīt Latviju aizraujošā piedzīvojumā „Velomūzika”, kura laikā tika apciemoti gan nomaļāki kultūras nami, gan ciematu estrādes, gan senas muižas. Iespējams, ka akustiskais koncerts Doles muižas parkā būs lieliska iespēja restaurēt arī daļu šī pasākuma sajūtu!

Ieejas maksa – 5 eiro, biļetes iespējams iegādāties muzeja kasē pirms pasākuma, kā arī Salaspils kultūras namā „Rīgava” līdz 30. jūlijam.

Daugavas muzejs atrodas tikai pusstundas automašīnas brauciena attālumā no Rīgas, un 10 minūtes no Salaspils un Ķekavas. Aktīvākas atpūtas cienītājus aicinām ieplānot visu svētdienu – izmantojot velosipēdu kā transportlīdzekli nokļūšanai uz koncertu, vai arī kā papildus aktivitāti – pirms pasākuma izlīkumojot Doles salas velomaršruta taciņas!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis