Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Grupa “Dziļi violets” aicina uz ballīti vasaras dārza gaisotnē

dzili violets_salaspili

20. jūlijā plkst. 21.00 Salaspilī gaidāms košs deju vakars kopā ar grupu "Dziļi violets".
Pašmāju komēdijas žanra cienītāji jau divas ar pusi sezonas ir iepazinuši “Pusnakts šova septiņos ar Jāni Skuteli” muzikālā noformējuma komandu - grupu “Dziļi violets", kuru šova veidotāji katru reizi lūdz nejaukt ar ārzemju “Deep Purple”.

Grupa spēlē nopietnu un nenopietnu mūziku, kas ātri iepatīkas ikvienam. 2016.gada nogalē “Dziļi violets” laida klajā singlu “Laiks dancāt”, kurā tiek apspēlētas kāzu muzikantu nedienas un jaušams Gorana Bregoviča mūzikai līdzīgs enerģiskums. Sabiedrībā atzinību guvusi arī dziesma “Sprīdītis”, kas ir vecais, labais stāsts par pasaules izzināšanu un laimes zemes meklēšanu mūsdienīgā versijā.

Ar nosaukumu “Dziļi violets” apvienojušies mūziķi, kas iepriekš redzēti arī citos sastāvos: Nauris Brikmanis (bungas, vokāls), Valters Osis (taustiņi), Viesturs Butāns (bass), Edgars Jercums (ģitāra).
Salaspils koncertā būs brīnišķīga un violeta vasaras dārza atmosfēra - lampiņas, āra kafejnīca, galdiņi un kārtīga izdejošanās.

Piedāvājumā iespēja rezervēt galdiņus līdz 6 personām (zvanot 67941163), cena 10 eiro + ieejas biļetes. Biļetes kultūras namā “Rīgava” un citās “Biļešu paradīzes” kasēs iepriekšpārdošanā 5 eiro, bet pasākuma dienā 7 eiro.

Dzili violets_www

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis