Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Mālējam Miera ielā

Malejam

11. jūnijā „Salaspils novada sabiedriskā labuma fonds“ organizēja radošās māla darbnīcas- meistarklases Miera ielā. Meistarklases vadīja keramiķe Malda Sproģe, kura iepazīstināja apmeklētājus ar dažādām māla apstrādes tehnikām, veidojot gan ar rokām un palīginstrumentiem, gan palīdzot gūt pirmās iemaņas darbā ar virpu. Projekta mērķis - veicināt iedzīvotāju aktivitāti dzīves kvalitātes uzlabošanai, radošai pašrealizācijai un kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai Miera un Dienvidu ielas apkārtnē.

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju interesi, arī nākotnē plānots organizēt gan māla radošās darbnīcas, gan arī turpināt dažādu radošo projektu, aktivitāšu realizāciju. Visiem, kuriem ir interese, bet vel nav bijusi iespēja iesaistīties radošajās darbnīcās, tāda iespēja būs nākošā mācību gada laikā, jo plānots iesāktās aktivitātes turpināt. Pateicamies iedzīvotājiem par aktīvu un radošu iesaistīšanos. Projekts realizēts Salaspils novada pašvaldības NVO projektu konkursa ietvaros.

Ieva Grasa, „Salaspils novada sabiedriskā labuma fonds“

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis