Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Krāšņi nosvinēti Novada svētki

sveetki gaajiens

Pērn gājiens kļuva par vienu no spilgtākajiem svētku mirkļiem, tāpēc arī šogad dažādi kolektīvi apvienojās kopīgā gājienā. Šoreiz no Dienvidu parka līdz Nacionālajam botāniskajam dārzam plūda dalībnieku trīskrāsaina upe, kas ar zilu – baltu –zaļu krāsu baloniem simbolizēja Salaspils karogu. 

sveetki atrakcijas

Botāniskajā dārzā īpašas aktivitātes bija sagādātas mazajiem salaspiliešiem. Varēja izlēkāties piepūšamajā atrakcijā, piedalīties brīvdabas spēlēs, pārbaudīt savu spēku un vienkārši jauki pavadīt laiku.

sveetki puuteeji

Koncertā “Es esmu Salaspils” skatītājus priecēja mūsu pašdarbības kolektīvi, tostarp skanīgais un atraktīvais pūtēju orķestris “Salaspils”.

svetki siltums

"Salaspils Siltums" bērniem piedāvāja iesaistīties dažādās radošajās un praktiskajās aktivitātēs. Lai parādītu, kā notiek šķeldas svēršana, bija sagatavotas "smagās" automašīnas un svari, un katram bērnam bija iespēja iejusties šķeldas piegādātāja lomā. Tāpat bērni darbojās radošajā zīmēšanas darbnīcā, spēlēja atmiņas spēli "Kā mēs ražojam siltumu", kā arī paši mazākie palīdzēja "renovēt" mājas – apgleznoja kartona mājiņas un tajās rotaļājās.  (Foto: Ilona Krastiņa) 

sveetki karlsonssveetki beerni

 

Vakara daļā sākās ar jautru brīvdabas dziesmu spēli bērniem un vecākiem, kurā sastapām dažādus pasaku tēlus –Sarkangalvīti, Īkstīti, Karlsonu, Pepiju, Pifu, Sisidru, Buratīno, Sniegbaltīti, Princi, Sniegbaltīti, princesi Elzu un Fionu, Vajanu un filmu “Sapinušies”, “Dziedi” varoņus. Latvijas jaunie estrādes solisti izdziedāja vissirsnīgākās tēlu dziesmas, kas tā vien mudināja mazākos apmeklētājus celties kājās un uzdejot. 

sveetki raimonds

Visus klātesošos svinētājus svētkos sveica domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars. 

svetki cilveekisveetki muuzikji

Mīlas rokbalāžu koncertprogrammu „TU UN ES” klausījās gan lieli, gan mazi, dziedot līdzi pazīstamākajām dziesmām. Harija Zariņa dziesmas izdzīvoja Aija Andrejeva, Alex, Ieva Sutugova un, protams, grupa „Colt”. 

sveetki busulis

Vakara kulminācija, ko salaspilieši un svētku viesi no citām pilsētām gaidīja visvairāk,- Intars Busulis un “Abonementa” orķestris. Koncertā dzirdējām Kārļa Lāča un maestro Raimonda Paula dziesmas. Izskanēja pēdējo gadu labākās, labi zināmās un iemīļotās dziesmas latviešu un krievu valodās. 

sveetki vakars

Tā tiešām ir Salaspils un jūs, lieliskie svētku apmeklētāji. Izskatās, ka laukums pie “Rīgavas” mums jau kļūst par šauru. Skaists vakars, izcili mūziķi, lieliski apmeklētāji un brīnišķīgi izdevušies svētki! Paldies ikvienam, kurš piedalījās! Uz tikšanos nākamgad!  

Paldies Kasparam Suškevičam par skaistajiem foto! Vairāk svētku mirkļus atradīsiet ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis