Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Satiksimies Ģimenes dienas svētkos!

gimenes diena

Ģimene – tā ir bagātība, kuras vērtību bieži pat neapzināmies. Līdzīgi kā Salaspilī pavasaros ābeles zied. Tu elpo ābeļdārzu kopā ar bitēm un putniem, priecājies par ziedu skaistumu, un neaizdomājies, cik sen un kas ābeles iestādījis, ka tās ir jākopj. Jo nekas jau nenotiek tāpat vien. Arī ģimene.

Svētdien, 21. maijā plkst. 11.00 Ģimenes dienas svētkos Salaspilī Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā būsim kopā, lai sajustu ģimenes spēku un arī prieku. Lai stiprās ģimenes, kas šogad atzīmē nozīmīgas kāzu jubilejas, spētu iedvesmot citas, kas varbūt tikai nesen sākušas savu ceļu. Šogad sveiksim piecas šādas ģimenes – Juriju un Lilitu Nardiševus 30 gadu jubilejā, Ēriku un Anitu Grīnbergus 40 gadu jubilejā, Antonu un Maiju Mikosus – 45 gadu, Juri un Dzintru Briežus – 50 gadu, Jāni un Pērli Nesenbergus, kuriem šogad 65 gadu kāzu jubileja.

Svētku koncertā ar stāstiem un mīlas dziesmām satiksim dziedātāju Andri Skuju, bet savējos ar ņipriem deju solīšiem no visas sirds sveiks paši mazākie dejotāji no deju kolektīva „Sienāzītis”. Ikviens būs aicināts nobaudīt Lielkliņģeri un izkustēties, spēlējot lielformāta spēles no „FreshART”. Bet svētku noslēgumā plkst. 13.00 Salaspils amatierteātris dāvinās muzikālu pasaku „Īkstīte”. Lai svētki rada jaunas un saulainas atmiņas par laiku, ko pavadām kopā ar savām ģimenēm! Tiekamies, lai satiktos arvien no jauna.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis