Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Buras” aicina uz koncertu Ogrē

7 buras

Kurš gan salaspilietis nav dzirdējis par „Buru” panākumiem vai redzējis buriniekus dejojam? Tāpat „Buras” godam ir nesušas savu vārdu ne tikai Latvijā, bet ari ārpus mūsu dzimtenes robežām. Dalība konkursos un koncertēšana jau ir burinieku ikdiena, tāpēc ir prieks, ka salaspiliešus ievēro un aicina priecēt skatītājus tādos pasākumos kā piemēram Jelgavas nakts pusmaratonā, Baltijas baleta festivāla atklāšanas pasākumā dzelzceļa stacijā un citos. No konkursiem dejotāji ikreiz mājās pārrodas ar medaļām, kausiem, diplomiem, balvām. Kā saka “Buru” dibinātāja Edīte Ābeltiņa, tad nav pat laika stāstīt par saviem panākumiem, jo visu laiku ir kaut kur jāpiedalās un jāmēro tuvāks vai tālāks ceļš.

Lai gan šajā gadā ir aizvadīti mazāk nekā četri mēneši, “Buras” ir paspējušas pārsteigt savus skatītājus gan pie mums, gan arī ārpus Latvijas. Gada sākumā junioru grupa devās uz konkursu Pēterburgā, kur, sacenšoties ar spēcīgajiem kaimiņvalsts dejotājiem, izdevās izcīnīt otro vietu. Februārī “Buras” un vairāk nekā 300 dejotāju no visas Latvijas pulcējās Latgales vēstniecībā “GORS”, kur notika mūsdienu deju sacensības “Dance Parade”. Arī šis konkurss salaspiliešiem izvērtās gana veiksmīgs, jo tika iegūtas divas otrās vietas. Tālāk ceļu uz konkursu Kauņā mēroja mazākie dejotāji, kuri var būt patiesi lepni par izcīnīto pirmo un ceturto vietu.

Martā “Buras” devās uz Valmieru, lai piedalītos VISC organizētajā Vidzemes novada mūsdienu deju skatē, no kuras mājup atveda četrus pirmās pakāpes apbalvojumus, trīs otrās un vienu trešās pakāpes diplomu. Savukārt aprīļa sākumā Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās vērienīgas mūsdienu deju sacensības „Liepājas kauss”, kuras salaspiliešiem izrādījās īpaši veiksmīgas- visas “Buru” grupas iekļuva pirmajā trijniekā. “Children” vecuma grupā pat viss goda pjedestāls piederēja buriniekiem. Pateicoties šiem panākumiem, “Buras” kā studija izcīnīja “Grand Prix” un 500 eiro naudas balvu.

Konkursos gūt panākumus vienmēr ir patīkami, bet ne mazāk patīkami ir priecēt savus vecākus, radus un draugus ar krāšņiem priekšnesumiem, tāpēc “Buru” mazie dejotāji aicina uz koncertu 29. aprīlī pulksten 19.00 Ogres kultūras namā. Jūs varēsiet redzēt gan tās dejas, kuras guvušas panākumus konkursos, gan arī vēl neredzētus un jaunus priekšnesumus, jo, kā zinām, “Buras” nekad nebeidz pārsteigt. Biļetes uz koncertu varat iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Savukārt “Buru” jaunieši sava talanta cienītājus priecēs 26. un 27. maijā “Rīgavas” dārzā. Sekojiet aktuālajai informācijai!

Uz tikšanos “Buru” koncertos! 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis