Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

1.aprīlī salaspiliešus smīdināja Baiba Sipeniece – Gavare

baiba sipeniece_pr2

Sabiedrība ar šo košo personību nav jāiepazīstina, viņai piemīt veselīga humora izjūta, talants jebkuram pasākuma piešķirt patīkamu, atbrīvotu gaisotni, spēja drosmīgi un trāpīgi pasmieties gan par situāciju, gan par sevi. Tieši šo talantu dēļ vēlējāmies Baibu Sipenieci – Gavari satikt vaigā 1.aprīlī kultūras nama “Rīgava” pasākumā “Rīta kafija”. Baiba izbrīvēja brīvdienu rītu, lai salaspiliešus iepriecinātu ar saviem sulīgajiem stāstiem. "Da kaut vai par naglu dekorācijā, bet pie Streiča..." - tā Baiba Sipeniece-Gavare atcerējās piedāvājumu nospēlēt Aspazijas lomu J.Streiča filmā.

Baiba sipeniece_pr1

Apmeklētāji smējās un ar aizrautību klausījās, jo Baiba māk stāstīt tik izjusti un krāsaini, ka labāku stāstnieku pat grūti iztēloties. Viņa kavējās atmiņās par pieredzi karjerā, nekautrējās detalizēti izklāstīt kuriozus, kā arī dalījās izjūtās par sadzīvi, piemēram, vērtējot savas dārzkopības prasmes, komentēja: “Priecājos, ka iestādot kartupeļus, zudumu nav - cik iestādījām, tik izrakām”. Paldies par jautro joku dienas iesildīšanu!

Ceram arī turpmāk uz pasākumu “Rīta kafija” sagaidīt tik pat kuplu interesentu skaitu! Vēlmes un ierosmes par to, ko vēlaties Salaspils pasākumos redzēt, vienmēr gaidām - droši sūtiet uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Alise Tilaka
Kultūras nama “Rīgava”
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis