Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

"Buras" žilbina ar kausiem un medaļām

buras50604

Martā grupa devās uz Valmieru, lai piedalītos VISC organizētajā Vidzemes novada mūsdienu deju skatē, no kuras mājup atveda četrus pirmās pakāpes apbalvojumus, trīs otrās un vienu trešās pakāpes diplomu.

Taču burinieki nemaz neplānoja apstāties un aprīļa pirmajā nedēļas nogalē atkal ar autobusiem devās ceļā. Šoreiz uz Liepāju, lai piedalītos prestižajās sacensībās “Liepājas KAUSS 2017”. Pilnīgi visas deju grupas “Buras” grupas izcīnīja godalgotas vietas – no trešās līdz pat pirmajai. Turklāt, kā deju studija, kura ieguvusi vislielāko punktu skaitu, vinnēja arī Grand Prix apbalvojumu 500 EUR vērtībā.

Ārkārtīgi lepojamies ar visiem dalībniekiem. Kultūras nama “Rīgava” kolektīvs katru dienu sastop čaklos dejotājus mēģinājumu zālēs, redzot, cik nopietni dejotāji gatavojas izbraukumiem un koncertiem, spožie apbalvojumi nav pārsteigums – tie ir godam nopelnīti.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis