Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

19.martā "Rīgavā" uzstāsies "Alaska Dreamers"

Alaska Dreamer avizei

Šī jaunās paaudzes mūziķu grupa arī Salaspilī izpildīs orģinālmūzikas koncertprogrammu "Rise", kas līdz šim skanējusi vien Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars", kur pēc koncerta apmeklētāji ar ovācijām izteikuši sajūsmu par augsto kvalitāti. Pēc uzstāšanās grupa saņēmusi daudz komplimentu, piemēram, Rīgas gospeļkora diriģente Railī Orrava izteikusies, ka koncerts viņu "pacēla citā dimensijā, ļoti uzrunāja un aizskāra", bet Jānis Polis dzirdēto raksturojis kā "absolūta pasaules klase".

"Alaska Dreamers" mūzika ir viegls sajaukums starp soul, r'n'b', folka, džeza, blūza, post-rock mūziku. Grupa dibināta 2012 gadā kā radošs eksperiments starp basistu, komponistu Reini Ozoliņu un bundzinieku Rūdolfu Dankfeldu. Laikam ejot, sastāvam pievienojās neatkārtojamā vokāla īpašniece Kristīne Prauliņa. 

Šarmantā dziedātāja 2014.gadā “Riga Jazz Stage” saņēmusi Grand Prix džeza vokāla kategorijā, bet plašāku atpazīstamību guvusi, sadarbojoties gan ar Latvijas Radio bigbendu, gan ar Raimondu Paulu. Kopā ar maestro ierakstītais albums “Melns ar baltu” ticis nominēts arī Latvijas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons”. Maestro Raimonds Pauls teicis: "Kristīne reiz parādījās orķestra mēģinājumā, nodziedāja vienu dziesmu un orķestra mūziķi sāka aplaudēt. Ticiet man, tas nenotiek bieži. Tādas dziedātājas mums sen nav bijis, ļoti iespējams, ka nekad nav bijis."

Šobrīd grupas sastāvā apvienojušies vieni no spožākajiem Latvijas jaunās paaudzes mūziķiem. Grupai raksturīgs dvēselisks un pasaulīgs skanējums, personīga pieeja katram no saviem klausītājiem, katru uzrunājot un neatstājot vienaldzīgu. Koncertprogramma "Rise", tulkojumā no angļu valodas "celties" ir kā simbolisks apzīmējums mūsu dzīves kustībai un jaunradītajai mūzikai.

Piedalās: 
Kristīne Prauliņa (vokāls, tekstu autore), Reinis Ozoliņš (bass, mūzikas autors), Rūdolfs Dankfelds (bungas), Jānis Kalniņš (ģitāra), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra), Oskars Ozoliņš (trompete), Kristaps Lubovs (saksofons), Laura Rozenberga (trombons), Ritvars Garoza (klavieres), Gustavs Erenpreiss (skaņu režija).

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis