Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ritenīša dejotāji pārved mājās “Pierīgas kausu”

ritenitis20217

15. februārī PII „Ritenītis” dejotāji devās uz Mālpils kultūras centru, kur notika dejas dienu ietvaros rīkotais mūsdienu deju konkurss „Pierīgas kauss 2017”.

Katrs, kurš kādreiz ir dejojis deju kolektīvā vai dziedājis korī, zina, cik apnicīga un nogurdinoša reizēm ir priekšnesuma noslīpēšana pirms skates vai konkursiem. Taču ikviens pazīst arī satraukuma sajūtu pirms došanās uz skatuves. Arī mazo dejotāju sirsniņas trīcēja no satraukuma, bet līdzko dejotāji dejas vidū saklausīja no zāles skanošos aplausus, bērnu acīs parādījās mirdzums, dejā – lielāks prieks un kustību asums.

Ja domājat, ka mazie mākslinieki mājupceļā saldi gulēja, ļoti maldāties. Šoferis tikai smaidīja, kad tautas dziesmas mijās ar „Labvēlīgā tipa” un citu grupu hītiem.

Tikko bijām atgriezušies Salaspilī, iezvanījās telefons un mēs uzzinājām, ka 20 priekšnesumu konkurencē „Ritenīša” mazie dejotāji ir izcīnījuši „Pierīgas kausa 2017” 1. pakāpes diplomu, laureāta titulu un vienu no trim laureātu kausiem.

Kas par sajūsmas saucieniem atskanēja abās sagatavošanas grupās! To uzvaras prieku, kas bija bērnu sejās un balsīs, ir jāredz katram.

Par skaisto deju un milzīgo prieku, bet galvenais - par lielo darbu sakām paldies mūsu ritmikas skolotājai Intai Polei un 7. un 8.grupu dejotājiem.

Pirmsskolas skolotāja Jolanta Stafecka

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis