Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Karuselis” no Sanktpēterburgas atved uzvaru

7 karuselis

Projekta “Talantu Salūts” superfināls – vērienīgākais, piepildītākais un spilgtākais festivāls Sanktpēterburgā. 2016. gadā “Talantu Salūts” Superfināls notika jau 6. reizi. Jau atkal šo plašā mēroga konkursu veidoja divi radoši virzieni – “mūzika” un “horeogrāfija un teātris”. Projekta galvenais mērķis ir bērnu iesaiste mākslas apguvē, jauno talantu atbalsts, kā arī pedagogu profesionālā pilnveide. Projekts “Talantu Salūts” – tā ir iespēja ne tikai demonstrēt savus radošos sasniegumus Krievijas, Eiropas un pasaules koncertzālēs, bet arī interesants piedzīvojums, iespēja iepazīt dažādu valstu, pilsētu kultūru un vēsturi.

Projekta pastāvēšanas laikā ir notikuši vairāk kā 200 festivāli – konkursi, kuros piedalījušies vairāk kā 70000 cilvēku. Katrā festivālu sezonas noslēgumā ir superfināls, kurā piedalās konkursanti, kas ieguvuši pirmās pakāpes laureāta diplomu jebkurā projekta festivālā. “Talantu Salūts” ceļo visapkārt planētai un šodien bērnu un jauniešu festivāli notiek visā pasaulē: Krievijā, Eiropā, Āzijā, Amerikā. Projekta balvu fonds ir 500 000 rubļu.

2015. gada oktobrī deju ansamblis “Karuselis” ieguva 1. pakāpes diplomu un kausu nominācijā “tautas dejas stilizācija” un “Grand-Prix” balvu konkursā “Parīze, es mīlu Tevi!”, ko organizēja “Talantu Salūta” kompānija. Tieši šie apbalvojumi ļāva mums piedalīties 6. superfinālā Sanktpēterburgā, kur sacentāmies ar labākajiem Krievijas un Eiropas kolektīviem. Konkursam bija divi posmi. Pirmā konkursa diena bija ļoti satraucoša, tā prasīja ļoti lielu koncentrēšanos. Šī diena atnesa mums ilgi gaidīto uzvaru nominācijā “tautas deja” jauktā vecumgrupā. Tomēr mūsu satraukums un pārdzīvojumi vēl nebija galā, jo “Karuselis” bija to kolektīvu skaitā, kam tika dota iespēja piedalīties finālkoncertā. 79 kolektīvu konkurencē “Karuselis” bija 25 labāko vidū.

Priekam nebija robežu, tāpēc, ka tieši dalība fināla koncertā nodrošināja ceļazīmi cīņā par konkursa galveno balvu. Pēc kompetentās žūrijas vārdiem visi, kas tika tālāk, jau ir uzvarētāji, jo visi kolektīvi ir galvenās balvas cienīgi. Otrā konkursa diena bija ļoti grūta. Uztraukums, rīta mēģinājumi, filmēšanās televīzijā – tas viss atņēma daudz spēka. Taču vislielāko satraukumu piedzīvojām, kad uzzinājām žūrijas sastāvu: Ilze Liepa, balerīna, Krievijas tautas skatuves māksliniece, Krievijas Federācijas Valsts prēmijas un nacionālās teātra prēmijas "Zelta Maskalaureāte, Krievijas tautas skatuves mākslinieks, prēmijas “Zelta maska” laureāts, prēmijas “Zelta Sofīts” laureāts, Borisa Eifmaņa deju akadēmijas mākslinieciskā vadītāja vietnieks Alberts Galičaņins, Vladimirs Romanovskis, galvenais baletmeistars Sanktpēterburgas Valsts Muzikālās komēdijas teātrī.

karuselis

“Mums viss izdevās! Tik brīnišķīgas atsauksmes no žūrijas locekļiem un sajūsma par mūsu uzstāšanos ir kā vērta gan manām meitenēm, gan man pašai kā kolektīva vadītājai. Īpaši uzmanīgi ieklausījāmies Ilzes Liepas vārdos, jo viņas viedoklis un vērtējums mums bija ļoti svarīgs – mēs taču pārstāvējām Latviju,” stāsta kolektīva vadītāja Tamāra Eiferova.

Superfināla noslēgumā ansamblis “Karuselis” saņēma vēl vienu īpašu balvu – goda diplomu no žūrijas locekļiem par dejas priekšnesumu “Armēnijas dvēsele”. Žūrija šo numuru nosauca “Dejas dvēsele”.

Vēlamies teikt lielu paldies mūsu atbalsta grupai – radiniekiem, draugiem un mūsu darba cienītājiem. Jūsu atbalsts bija, ir un būs neatsverams

Jūsu ansamblis “Karuselis”  (noguruši, bet laimīgi)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis