Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Uz izstādēm, koncertiem un semināriem aicina mūsu iestādes

Rudenī es apskaužu kokus. Cik tie nesteidzīgi un bez nožēlas, izģērbjoties pa vienai lapai, atvadās no savas rotas. Tie paši koki un katru dienu tomēr mazliet citi. Ja tā spētu arī mēs, nesteidzīgi un ar eleganci izbaudīt laiku, kas mums atvēlēts.

Salaspilī šonedēļ nesteidzīgi var aplūkot dažādas izstādes vai izglītoties kādā seminārā, kopā ar bērniem doties uz teātri vai sestdienas vakaru dalīt kopā ar jauniešiem sapnī par Meksiku, savukārt svētdien iepazīties ar krievu romancēm un tautasdziesmām.

Vēl līdz 15. oktobrim Salaspils bibliotēkā apskatāma ceļojošā izstāde „Knutifikācija”. Melnbaltās fotogrāfijas attēlo dzejnieka ikdienu un attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, dokumentējot K.Skujenieku filmu "Knutifikācija" tapšanas laikā. Vairāk info šeit.

No 8.-20. oktobrim Nacionālā Botāniskā dārza oranžērijā skatāma Salaspils Mākslas skolas Mākslas nodaļas pedagogu darbu izstāde “Šeit un tagad” – veltījums skolas 25 gadu jubilejai.

Trešdien, 12. oktobrī, plkst. 14.00 Salaspils kultūras namā „Rīgava” sanāk rokdarbnieces, lai satiktos kopas „Sirdsprieks” jaunajā sezonā.

Kultūras namā „Enerģētiķis” ceturtdien, 13. oktobrī plkst. 18:00 Salaspils mākslinieku apvienības „Priekā” izstādes atklāšana. Izstādes vadmotīvs ir klusā daba – formās, krāsās un mākslas darbos.

Seminārs “Koki mūsu pagalmos, dārzos un parkos” 15. oktobrī no plkst. 10.00 norisināsies unikālā vietā – Doles muižas vēsturiskajā parkā, sertificēta arborista, diplomēta koku un dabas eksperta Gvido Leiburga vadībā. Vairāk info šeit.

Kā sokas pelēm, ja tās par savu skolotāju izvēlas kaķi, to varēs uzzināt sestdien, plkst. 12.00 kultūras namā „Rīgava” izrādē bērniem „Toms pret superpelēm”. Vairāk info šeit.

Pirms aizbraukšanas uz Meksiku UNESCO nedēļas 25. gadadienas pasākumu ietvaros deju kolektīvs „Ūsiņš” piedāvā visiem Salaspils iedzīvotājiem un citiem Latvijā palicējiem noskatīties īpašu koncertprogrammu „Ūsiņš ceļā uz Meksiku!” Tiekamies 15. oktobrī plkst. 18:00 – kultūras namā „Rīgava”. Vairāk info šeit.

Skaistākās no senajām krievu romancēm apbur ar savu melodisko temperamentu, skumjām un prieku. 16. oktobrī plkst. 15:00 kultūras namā „Enerģētiķis” krievu romanču un tautas dziesmu pēcpusdiena ar Viktoru Kozlitinu. Vairāk info šeit.

Agnese Reķe,
Salaspils novada kultūras metodiķe

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis