Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Meditāciju pārgājiens gar Vidzemes jūrmalu

lilaste

Vasaru vajag izbaudīt ar visām ķermeņa un dvēseles maņām, iesaka ārsts - homeopāts Pāvels Naumovs un aicina 6. augustā pievienoties kustību meditāciju grupai pārgājienā gar Vidzemes jūrmalu. Tas būs savā ziņā mazliet izaicinošs pasākums, jo plānots no Lilastes kopā noiet 11 km, apstājoties astoņos punktos, kuros vingrināsim savu ķermeni, emocijas un garu.

Kustību meditācija ir dr. Pāvela Naumova izveidots nodarbību komplekss, kas ietver elpošanas vingrinājumus, DO IN punktu pašmasāžu, faraonu vingrošanu, emociju palaišanu brīvībā un kristīgo meditāciju. Pārgājienā veidosim arī pateicības mandalu un aizdomāsimies par pateicību mūsu dzīvē.

„Pateikties jaunai dienai, savam ķermenim, dabai, klātesošiem cilvēkiem un tiem, kas ir tālu no mums, vienlaicīgi tik viegli un tik grūti,” atzīst ārsts, „ jo pateicība - ceļš uz piedošanu un pazemību. Tās savukārt ir visdārgākās Debesu Tēva dāvanas. Mācīties pateikties par katru soli mūsu dzīvēs ir laba mācība un Mīlestības Ceļš.”

Kustību meditācija aizsākās Salaspilī pagājušā gada pavasarī, kad projektā ar citiem meditāciju veidiem – gongu, tautasdziesmu un mākslas meditācijām kopā mācījāmies baudīt laiku, izzinot un atklājot sevi. Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī Kustību meditāciju grupa nu jau ir izdzīvojusi visus gadalaikus, ir veikti arī divi velobraucieni uz Selēku ezeru.

Lai sāktu Meditāciju pārgājienu, jātiek līdz Lilastes stacijai. Tāpēc salaspilieši brauc uz Rīgu ar vilcienu "Salaspils - Rīga", kas atiet no Salaspils stacijas plkst. 5:36 un pienāk Rīgā plkst. 6:03. Citi pārgājiena dalībnieki aicināti tikties Rīgā plkst. 6:05 uz perona pie vilciena "Rīga - Lilaste - Skulte" pēdējā vagona. Vilciena atiešana plkst.  6:15. Vilciena pienākšana Lilastes stacijā - plkst. 7:02.

Tikšanās Lilastes stacijā ar visiem Kustību Meditācijas dalībniekiem no plkst. 7:05 līdz 7:15

Pārgājiena sākums no Lilastes stacijas - plkst. 7:15

Līdzi ņemam mundru garastāvokli, vēlēšanos dalīties ar prieku, peldēšanas un sauļošanās piederumus, paklājiņus, daudz dzeramā ūdens, kaut ko vieglām brokastīm un pusdienām, galvassegas.

Pārgājienā obligāta ir iepriekšēja pieteikšanās! Lai pieteiktos, lūdzu, zvaniet man - 29245544 vai rakstiet e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dr. Pāvels Naumovs

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis