Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

10. Starptautiskais bērnu un jaunatnes cirka festivāls notiks arī Salaspilī

Cirks 31.07_mazs

Turpinot attīstīt labas cirka tradīcijas, sekmēt jauno mākslinieku pieredzes apmaiņu un sadarbības nostiprināšanu starp Latviju, Eiropu un citu pasaules valstu topošajiem profesionālajiem cirka māksliniekiem, kā arī veselīgu konkurenci un profesionālā līmeņa celšanu, viens no Eiropas vecākajiem cirkiem - Rīgas Cirks, kam ir vairāk nekā 126 gadu pieredze cirka izrāžu rīkošanā, kopā ar sabiedrisko organizāciju – biedrību “Cirka Mākslinieku Asociācija” rīko Starptautisko bērnu un jaunatnes cirka festivālu “Brīnumu pilna pasaule - 2016”, kas norisināsies no 29. – 31.jūlijam Rīgā, cirka teltī Lucavsalā un Salaspils kultūras nama “Rīgava” Mūzikas un mākslas dārzā.

Šogad festivālā dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Itālijas demonstrēs savus cirka priekšnesumus dažādos žanros.

31. jūlijā plkst. 11.00 Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā notiks cirka izrāde, meistarklase, kurā piedalīsies festivāla dalībnieki, tikšanās ar skatītājiem un Salaspils cirka studijas „Arlekīns” audzēkņiem, starptautiska konference - pieredzes apmaiņa ar cirka mākslas speciālistiem un studiju vadītājiem.

Aicinām visus – lielus un mazus apmeklēt šo pasākumu un apskatīt, kā brīnumus spēj radīt jaunie cirka mākslinieki.
Ieeja bez maksas.
Ierašanās dārzā jau no 10.30.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis