Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

17. jūnijā ielīgosim Vasaras saulgriežus Daugavas muzejā!

1 afisha_daugavas_muzejs

Tuvojoties Jāņiem, uz jau tradicionālo ielīgošanu Daugavas muzejā tiek aicināti gan lieli, gan mazi, gan tuvi, gan tāli, lai tautas dziesmās, rotaļās, rituālos un dejās kopīgi izdzīvotu Saulgriežu stāstu. Koncertā dziesmas vainagā pīs kultūras nama “Rīgava” vokālie ansambļi “Dzeltenā zemūdene” un “Mazputniņi”, jauktais koris “Elpa”, bet saules danci ritinās vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ūsa” un senioru deju kolektīvs “Rīgava” kopā ar deju kolektīvu un kapellu no tālās Horvātijas – DIF “Koprivniçki Ivanec Vini”.  Par dziesmām, rotaļām un rituāliem rūpēsies Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra "Ritums" folkloras kopa “Savieši”.

Un kas gan par svētku svinēšanu bez tādas riktīgas zaļumballes kā senos laikos? “Kaktu balles muzikanti” spēlēs ermoņikas, vijoli, cītaru un bungas un dziedās tradicionālās latviešu deju melodijas un dziesmas. Ielīgošanas tirdziņā būs iespēja iegādāties garšīgās Skrīveru mājas delikateses no z/s “Jaundimdāni” un baudīt krodziņa “Nēģis” labumus. Omulīgākai kopābūšanai ar savējiem mudinām ņemt līdzi deķīšus piknika vietām.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Transports uz Daugavas muzeju:

Salaspils – Daugavas muzejs: no k/n “Rīgava” 18.45 (bezmaksas);

Salaspils – Daugavas muzejs: no pieturas k/n “Enerģētiķis” – “Galss Buss” reiss 18.40;

Daugavas muzejs – Salaspils: 24.00 (bezmaksas).

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis