Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilieši piedalās “Tauriņu svētkos”

27.maijā Ķekavā notika starpnovadu – Salaspils, Ikšķiles, Ķekavas, Olaines un Siguldas - skolu koru sadziedāšanās pasākums “Tauriņu svētki”, kur Salaspili godam pārstāvēja 1.vidusskolas 2.-4.klašu koris. Bez intensīvajiem kopmēģinājumiem un koncerta bērni devās arī gājienā, piedalījās veiklības stafetēs un diskotēkā. Diena bija saulaina un piesātināta.

Repertuārā bija gan latviešu tautasdziesmas, gan tādu pazīstamu komponistu kā R. Pauls, M. Brauns, I. Kalniņš, Ē. Siliņš, H. Zariņš, V. Pūce , D. Robule, Austriņa, J. Aišpurs, L.Celma – Kursiete skaistākās dziesmas. The Sounds poets dziesmu “Kalniem pāri” kopā ar kopkori izpildīja Eirovīzijas finālists Justs Sirmais. Skolēni, protams, bija sajūsmā par iespēju nofotografēties kopā ar Justu un palūgt autogrāfu.

Skolu koru diriģentiem bija tas gods diriģēt kopkori. Par skaistajiem svētkiem sakām paldies: Salaspils novada pašvaldībai, 1.vidusskolas direktorei Verai Kalniņai, Lindai Zaķei un Mairai Līdumai, Ingai Brūverei – Vītumai un Lindai Krastiņai, Baibai Zariņai, Marinai Geižānei, visiem kora dalībniekiem, vecākiem un vecvecākiem.

Bet īpašu paldies gribētos teikt Intai Klodanei, Ilzei Gailei-Siliņai, Brigitai Forstai un Kristīnei Radkovskai.

Aija Pizāne, 2.-4. klašu kora diriģente

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis