Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Seniori priecē ar savām skanīgajām balsīm un raitajiem deju soļiem

pensionari160419

Salaspils kultūras namos teju katru nedēļas nogali notiek pasākumi- koncerti, teātri, saviesīgi vakari-, kuri pulcē kopā dažāda vecuma salaspiliešus. Tāpat mūsu iestādes piedāvā plašu nodarbību un pulciņu klāstu, kur sev saistošas brīvā laika nodarbes var atrast ikviens. Ļoti aktīvi un radoši mūsu novadā ir ne vien bērni un jaunieši, bet arī pensionāri, kuri rīko gan koncertus, gan sapulces, gan citus pasākumus.

Jau par skaistu tradīciju Salaspilī ir kļuvis senioru sadziedāšanās pasākums “Daugav`s abas malas”, kurš šogad jau 16. reizi pulcēja kopā Vidzemes un Zemgales vokālos ansambļus. Kopā uz kultūras nama “Enerģētiķis” skatuves kāpa 21 skanīgs ansamblis. Kā jau katru gadu koncertu ar laba vēlējumiem atklāja pasākuma māmuļa Aija Kušķe, aicinot visus uz jaunu kopdziesmu ”Mana Tēvuzeme” par godu šī gada jubilāriem un dziesmas autoriem Viktoram Pizānam un Knutam Skujeniekam. “Koncerta tēma bija “Gadalaiki”, skanēja dziesmas par ziemas priekiem, pavasara smaržu, vasaras dullumu un Latvijas skaisto rudeni. Koncertu ar krāšņām dejām kuplināja kultūras nama “Enerģētiķis” deju studija “Carousell” un deju ansamblis “Karuselis” Tamāras Eiferovas vadība. Paldies visiem par skanīgām balsīm un sirsnīgu kopā būšanu,” saka k/n “Enerģētiķis” pasākumu organizatore Aelita Lāce.

Savukārt 9. aprīlī kultūras namā “Rīgava” seniori pulcējās uz dziedošo un dejojošo kolektīvu saietu “Kopā būt”, kurš šogad norisinājās jau 12. reizi. “9. aprīlis pirms 12 gadiem… Kultūras namā „Rīgava” radās Rīgas apriņķa Pensionāru apvienības organizācijas dziedošo un dejojošo senioru kolektīvu saiets „Kopā būt” ar mērķi reizi gadā pavasarīgā koncertā izdziedāt un izdejot labāko no sava repertuāra. Šogad pasākumā piedalījās 18 kolektīvi ar 200 dalībniekiem. Priecē, ka mūsu saiets guvis plašu atsaucību, jo piedalās dziedātāji un dejotāji no bijušā Rīgas un Limbažu rajona. Lieliski latviskajā gaisotnē iejuties gan ukraiņu ansamblis „Jatraņ” no Vangažiem, gan salaspilietes – krievu dziesmu ansamblis „Otrada”. Priecē, ka ar katru gadu uzlabojas izpildītāju līmenis. Paldies atsaucīgajam kultūras nama „Rīgava” darbinieku kolektīvam par mājīgo atmosfēru. Īpaša pateicība Salaspils pašvaldības vadītājam Raimondam Čudaram par klātbūtni un laba vēlējumiem pasākuma dalībniekiem, sakot, ka mēs šeit vienmēr esam laipni gaidīti,” atklāj Rīgas apriņķa pensionāru apvienības vadītāja Aija Kušķe.

Vēlam spēku un veselību, neizsīkstošu enerģiju arī turpmāk un uz tikšanos nākamajos koncertos!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis