Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Līnijdejotāji satiekas un dejo Salaspilī

liinijdejas1

30.janvārī nu jau ceturto gadu uz Salaspils kultūras namu “Enerģētiķis” sabrauca līnijdejotāji no dažādām Latvijas vietām, lai piedalītos pasākumā „Snap Your Fingers”. Tās bija dažādas līnijdeju grupas: “Čaklās kājas” (no Rīgas), „Varavīksne” (no Ādažiem), „City Dancers” (no Rīgas), „Black Coffee” (no Līvāniem) , „The Hop” (no Rīgas), „Country & More” (no Rīgas) un „Jautrie Zābaciņi” (no Rīgas).

Katrs kolektīvs sagatavoja divus priekšnesumus. Mūsu kolektīvs „Lucia’s Linedancers” šim koncertam bija sagatavojis divus priekšnesumus - “Īru deja” un “Charleston At The Ritz”. Pirmā -atturīga, ritmiska īru deja, bet otra -elegants čarlstons ar stepa soļiem. Intriga kādu laiku saglabājās, kādas tad dejas dejos citas līnijdeju grupas?

Līnijdejotāji bija jautri, rosīgi, aktīvi un nedaudz uztraukušies, jo katrs kolektīvs bija gaidījis šo iespēju dejot uz skatuves, kā arī ar savu priekšnesumu iepriecināt skatītājus.

Nu bija pienācis laiks un priekškars varēja atvērties. Skatītāju rindas bija aizpildītas ar atbalstītājiem un interesentiem. Līnijdeju šovu vadīja Aelita Lāce.

liinijdejas2

30.janvārī kultūras nama „Energētiķa” skatuve piederēja tikai līnijdejotājiem. Koncertu vēl kuplināja ar dejām Salaspils bērnu deju grupa „Karuseļ” un līnijdeju grupa „Jautrie zābaciņi.” Ar katru gadu līnijdeju šovs „Snap Your Fingers” kļuvis interesantāks un aizraujošāks, jo katra grupa bija ieguldījusi laiku un centību. Viena deja nomainīja nākošo deju. Varēja redzēt, ka līnijdejotāji to dara ar prieku, tas viņus aizrauj un iedvesmo. Priekšnesumi bija krāšņi. Krāšņi bija līnijdejotāju skatuves tērpi. Tur bija: kantrī stila dejotāji, elegantās stepa dejotājas, jautrās rokenlrola dejotājas, šarmantās kaķenes, jautrie sunīši, romantiskās valša dejotājas un košās dāmas -topmodeles. Dejotāji dejoja dažādu mūziku stilu pavadījumā: bija kantrī, rokenrols, īru, disko mūzikas, kā arī valsis. Koncerta noslēgumā (tā jau ir kļuvusi par tradīciju) mēs visi līnijdejotāji kopā nodejojām deju „Country Roads”. Mēs visi guvām brīnišķīgus iespaidus, skatuves pieredzi un prieku.

Koncertā bija arī kompetenta žūrija. Žūrija vēroja priekšnesumus un novēlēja jaunus panākumus. Žūrija atzinīgi novērtēja katru līnijdeju grupu, piešķīra pateicības rakstus un arī nominācijas. Par košāko izpildījumu tika atzīta līnijdeju grupa „Rose River ” no Rožupes, par atraktīvāko izpildījumu – „Čaklās kājas” no Rīgas, par smaidīgāko izpildījumu- „Varavīksne” no Ādažiem, ieturētākais izpildījums- „City Dancers” no Rīgas, mūsdienīgākais izpildījums- „Black Coffee” no Līvāniem, gaišākais izpildījums- „The Hop” no Rīgas, mēs, ”Lucia’s Linedancers”, saņēmām atzinību kā mainīgākais izpildījums, jo spējam pieņemt jaunus izaicinājumus. Par 2016. gada Grand Prix ieguvējiem kļuva „Country & More”, vadītāja Velga Vanaga.

liinijdejas3

Vai pēc koncerta līnijdejotāji mierīgi varētu doties mājās ? Protams, nē! Jo deju listē bija vēl ierakstītas 50 dejas, tur bija pašu izvēlētās, iemīļotākās dejas. Tās visas vajadzēja izdejot. Kad izskanēja visas dejas, tad līnijdejotāji devās mājās ar cerību satikties arī nākošgad.

Gaidīsim arī Tevi, dārgo lasītāj, nākošgad uz piekto līnijdeju šovu „Snap Your Fingers”!

Kolektīva „Lucia’s Linedancers” dejotāja –Andra Ozoliņa

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis