Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Grupas "Melansé" jubilejas koncerts „Sākam”

melanse

Noslēdzies viens grupas posms un sākusies jaunā piecgade, jauns sākums, jauna elpa, jauna dzirksts, tādēļ 27. februārī Salaspils novada kultūras namā “Enerģētiķis” grupa "Melansé" ar koncertu “Sākam” svinēs 6 gadu jubileju.

Grupa "Melansé" dibināta 2010. gada 17. februārī, tās sastāvā darbojas Alvis Ārgalis (ģitāra, balss), Kaspars Tihonovs (taustiņi, balss) un 2014. gadā grupas sastāvam pievienojās Dairis Jevstigņejevs (bungas).

Koncertēšana dažādās Latvijas pilsētās - Rīgā, Salaspilī, Ogrē, Ikšķilē, Suntažos, Straupē, Baltinavā, Jelgavā, Jūrmalā, Aizkrauklē, Skrīveros, Olainē, Matīšos, Tīnužos kā arī vairākās citās pilsētās grupai devusi iedvesmu radīt arvien jaunus - jaudīgākus, skaļākus un krāšņākus skaņdarbus.

Arī šogad "Melansé" jubilejas koncertā tiks radīta brīva, jautra gaisotne, ko paspilgtinās arī viesmākslinieki, kurus grupa pagaidām neatklāj. Kā saka grupas dalībnieki: “Uz koncertu var nākt pilnīgi visi – gan jauni, gan veci, vienatnē un bariņā! Gaidīsim!”

Ieeja: bez maksas

Ņemam līdzi „groziņus”!

Pasākumu atbalsta Salaspils novada pašvaldības iestāde “Kultūras nams “Enerģētiķis”” un Salaspils maizes ceptuve “Roga-Agro”.

Vietu skaits ierobežots, galdiņu rezervēšana līdz 25. februārim.

Kontaktinformācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 27079986 un 26409113

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis