Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Lelles stāsta pasaku

No 28. līdz 30. decembrim Salaspils novada kultūras namā “Enerģētiķis” norisinājās biedrības “Nākotnes Salaspils” organizētais un Salaspils novada domes līdzfinansētais kultūras projekts bērniem “Lelles stāsta pasaku”. Pasākuma ietvaros 12 bērni vecumā no 3 līdz 13 gadiem ne tikai iestudēja leļļu izrādi, bet arī paši izgatavoja lelles, veidoja dekorācijas un radīja mūzikas aranžējumus profesionāla lektora vadībā. Projekta noslēgumā 30. decembra pēcpusdienā pēc trīs dienu cītīga darba nometnes dalībnieki devās uz Saulkalnes bērnudārzu “Daugaviņa”, lai ar savu veikumu iepriecinātu tā mazos iemītniekus.

Nometnes ietvaros tika uzvests Ziemassvētku stāsts “Piparkūku sirds”, kas stāstīja bērniem par draudzības nozīmīgumu dzīvē. Pēc izrādes 8 fona dekorācijas, viena transformējamā skatuve un 11 lelles tika uzdāvinātas bērnudārza diennakts grupiņai, lai bagātinātu bērnu ikdienas nodarbību programmu.

Biedrība “Nākotnes Salaspils” saka lielu paldies visiem par atbalstu projekta tapšanā, bet jo īpaši k/n “Enerģētiķis” par iespēju izmantot telpas radīšanas un mēģinājumu procesiem, kā arī SIA “Rimi Latvia” par pārtraukumos pieejamajām uzkodām un dzērieniem.

Biedrības "Nākotnes Salaspils" projekta vadītāja Liene Bērtaite

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis