Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Stāsts par Punktiņu un Antonu “Enerģētiķī”

punkts janvāris

Bērnu iemīļotais stāsts par Punktiņu un Antonu uz Salaspils kultūras nama “Enerģētiķis” skatuves būs jau 24. janvārī plkst. 13.00 un 16.00.

Luīze Poge, saukta arī par Punktiņu, stāv uz tilta pašā Berlīnes centrā līdzās dīvainai vecai sievai un pārdod sērkociņus. Viņas vecāki – cienījamie un bagātie Poges kungs un kundze –, protams, to nezina. Viņi ir pārliecināti, ka Punktiņa atrodas Andahtas jaunkundzes drošā uzraudzībā. Vai guvernantei patiešām nav nekāda sakara ar notiekošo?

Par laimi līdzās ir Punktiņas draugs Antons. Viņš ir varens zellis, kas savā vecumā jau pelna naudu, maksā par ēdienu un īri un rūpējas par savu slimo māti.

Ja arī Tu vēlies zināt, kāpēc ģimenē, kur vecāki pelna daudz naudas, taču viņiem nav laika savai mietai, sāk pazust sērkociņi, tiekamies Salaspils kultūras namā “Enerģētiķis!

Izrādes laikā tiek atsaņota lieliska mūzika (komponists Valdis Zilveris).

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis